Marshall amfiler: dsl, avt, tsl ve Mg amfilerin farkı?

metalcafe demiş ki:
Ama yinede diğer amfi modellerinide araştır derim. Ben bunu beğendim ama benim çalmadığım bir behringer 30 watt bir laney 30 watt vs daha iyi bir amfide olabilir. Hemen karar verme. Gerçi laneyin 15 watt amfisini denemiştim bir ara çok kötüydü. Behringerin düşük modellerini bilmiyorum ama 150 watt benim arkadaşımda yok böyle bir amfi. Marshall avt100lere 5 basar. Ama ucuz modelleri nasıldır bilmiyorum onuda kullanan arkadaşlar söylesin. 30 watt serisini filan bilmiyorum bir tane roland denemiştim oda çok kötüydü o yüzden roland bana pek mantıklı gelmiyor. Mesela 100 TL farkla 60 watt epiphonede var. Yani ben sana sadece MG30DFXin kötü olmadığını söylüyebilirim. Ama daha yakın fiyatlara daha iyi amfilerde bulabilirsin. Hemen karar verme.

Epiphone gerçekten iyi gibi duruyor bir baktım da. Oda olabilir haklısın.

arkadaşlar bilen varsa marshall micro stack hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşırmısınız almayı düşünüyorum özellikleri cazip geliyor 15w ve kafa kabin deneyen varmı acaba yada kullanan???

birkac model marshall kullandım ( mg100 head,mg100kombo,mg30dfx,mg10,mg15,vs30,vs100,avt275 ve jcm900 )

Kötü degillerdi ama mg30 dan ne bekleyip de hayal kırıklıgına ugrarsınız merak ettim...mg serisi analog setup a iyi yanıt veren bir seri.vs serisi daha pahalı ve daha byük bir oranda iyi bir seri.vs100 ile her türlü tatmin duygusunu yaşayabilirsiniz...jcm900 ise çok para isteyen bi alet,ama tonları da ömürlüktür o ayrı bir mevzu...

şu an evde mg30dfx var distortion yok kendi drive ını kullanıyorum baya da idare ediyor,
http://www.turkrock.com/ftopic105588.html
ilanım da var satışta amfi şuan,cok memnunum aslında fiyatının üstünde bir amfi ancak ekipman sıkıntısı işte...demem şu ki,
paranız yoksa laney falan bence degmez marshall ın mg serisi de iyidir...ama paranız varsa da behringer laney gibi markaların yüksek watt ları yerine marshall ın Vs ya da Avt serisini tercih edin her türlü saglam amfiler...arabanızı satıyorsanız da jcm serisi alın uçak gibi diyar diyar gezin jcm le :) o mg30 arayan arkadas da ulaşsın bana bi konuşalım :D :D

Geri