ESP®

birincisi stoklarinda yok...
ikincisi cok ama cok pahalilar.
amerika fiyati + kargo + 100 usd =mydukkan fiyati.
adamlarin denklemi bu :D.

www.music123.com da o gitarlarin aynilari var.Gir hem fiyatlarina bak hemde yorumlarina.
Okudugum yorumlara gore en ucuzunu bile cok begenen olmus...

ltdnin ust modelleri gercekten yeterlidir..yani o paraya alacagınız iyi gitarlardandır..kotu diye kestirip atmamak lazım.
sonucta bu isin sonu yok...esp'dende iscilik olarak cok cok yuksek kalitede gitarlar var.
hersey paranıza gore degisir.

Arkadaşlar ESP'nin 30. yılı Anniversary gitarları gözüme çarptı ve LP kasa olan gerçekten hoşuma gitti. Bu gitar nasıldır, nerden bulunur Türkiye'de var mıdır? Burda 899 dolar yazıyor fiyatı burada nasıldır? Harmony-central'e baktım bunla ilgili bir yorum göremedim.

Saygılar

ben de ltd truckster var istten pera muzıkten aldım 1400euro bayıldım walla keske biraz daha dayanabilseydim de
kh 3 spider ı alsaydım diorum
beyler kirk ün ltd versiyonları ucuzları da var ama bazıları 1500 dolara kadar cıkıyo onlar kalkiteli mesela ben gitarım dan cok ama cok memnunum harika bi gitr ve bu arada esp bir numarasın hemde daha 30.yılında:D

Truckster demiş ki:
ben de ltd truckster var istten pera muzıkten aldım 1400euro bayıldım walla keske biraz daha dayanabilseydim de
kh 3 spider ı alsaydım diorum
beyler kirk ün ltd versiyonları ucuzları da var ama bazıları 1500 dolara kadar cıkıyo onlar kalkiteli mesela ben gitarım dan cok ama cok memnunum harika bi gitr ve bu arada esp bir numarasın hemde daha 30.yılında:D

ESP truckster varmı orada ??? Bilgiendirir misin fiyat olaraktanda ??? almayı düşünüyorum.. A

Ayrıca ESP Eclipse 2 CTM dps de varmı acaba ???

teşekkürler...

Ben de ESP Eclipse 2 Vintage Black rengine hasta oldum. Valla param olsa bastırır alırdım ne kadar kazık olsa bile. Yalnız şöyle bir şüphem var. Acaba bu gitar Gibson'ın karakteristiğine yakın mıdır?

gurkanisevic arkadaşım sorum sana:kh 202'yi ne kadara aldın?ben de o gitarın hastasıyım(Kirk'ten nefret etmeme rağmen).Bi de soloya gelir mi o gitar,çünkü onu almak için 2003 rg 370 dx'imi satcam,eğer soloda benimkinden daha kötüyse hiç bulaşmam.şimdiden saol

yanlış yerde açtığım başlığı buraya taşıyorum. ESP gitarların seri numaralarını nereden kontrol ediyoruz.. site linki verebilecek bir arkadaş var mı?

Geri