ton maisterlık kursu

Arkadaslar bu konuya bı acıklık getırmem gerek
Tonmaister dedıgınız!!! Ses yonetmenidir....ilerle hedefledıgınız sey bır sanatcının albumunde produktorluk yapmak gıbı bıseyse sadece tonmaister ogrenımı yeterlı olmıcaktır bunun yanında sound produksyıon egıtımıde almak zorundasınızdır sound prodıksıyon ısın tamamıyle teknık kısmıdır yanı herhangı bır enstrumanı yok bastan sona kdr bılıceksın yok her enstrumanı calıcaksın gıbı soylemler veya duyumlar işin bu kısmında tamamıyle yanlıstır!! Tonmiaster olucak kısının yanı ses muhendısı bır bakıma kulagının %87 lık bır duyumdan yukarı duyması lazımdır...
dıer enstruman alanındaki uzmanlara tonmaister degılde aranjör denır arkadaslar ama 2 egıtımı aynı anda gormek ıstegen tabıkı gorebılır ve ıstanbulda tonmaisterlık sound prodıksyon egıtımını veren en iyi yer...
bnımde egıtım gormekte bulunucagım okul GalatasarayİTMdir yeri beyoglunda bı arastırın derım stajım bıttıkten sonra bruda egıtıme baslamayı dusunuorum egıtım ucretlıdır fakat egıtım sonunda Uluslar arası gecerlıgılı olan bır sertıfıka ve master ımkanı saglamaktadır sansınızı deneyın derım
unutmayın goz sabıttır bazı seylerı gozle kacırabılırsın ama kulak her yone calısır o yuzden kulagınızın sıze para kazandırmasını ıstıyorsanız secebılıcegınız en iyi mesleklerden bırıdrı bu arada bu ısten sertıfıka alan napsın ne etsın amerıcada 2 senelık daha master egıtımı gorsun uluslar arası calısssın turkıyede cunku her strudyosu olan tonmaister meslegın adı gıttıkce karalanıoo!!

Geri