Vita (Hard Rock/Metal) - Ankara

:arrow: Grup Hakkında Genel Bilgi

Vita, Nisan 2005'te Ankara'da kuruldu. Temel bir repertuar belirlendi ve grup adım adım bir ayda oluşturuldu, ancak grup aylar boyunca bir vokal bulamadı, defalarca vokal deneyen Vita sonunda Ekim 2005 içinde Alper'i bularak kadrosunu tamamladı ve çalışmalara başladı.

:arrow: Grubun Kadrosu

Vokal - Alper İnce
Gitar - Metin Çelik
Gitar - Çağrı Kadıkıran
Davul - Bektaş Doğan
Bass - İnanç Yılmaz
(grup elemanlarıyla ilgili bilgiler ve fotoğraflar yakında bu bölümde olacak)

:arrow: Verilmiş Konserler

:!: 12 Kasım 2005 Rock 4 Us Yer: Garage Rock Bar
:!: 20 Kasım 2005 Rock Alive Yer: Biziz Bar Kavaklıdere
:!: 27 Kasım 2005 Metal Night Yer: Biziz Bar Kavaklıdere
:!: 3 Aralık 2005 Tuşe! Yer: Garage Rock Bar
:!: 22 Ocak 2005 Garage Metal! Yer: Garage Rock Bar

:arrow: Yakındaki Konserler

Önümüzdeki dönem içerisinde bir konser programımız bulunmamaktadır. Bir organizasyon ayarlandığı an bu sayfada yer alacaktır. Bizi izlemeye devam edin. :)

:arrow: Başlangıç Repertuarı

1. Iced Earth - The Hunter
2. Iced Earth - Last December
3. Megadeth - Holy Wars
4. Megadeth - The Killing Road
5. Kurban - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa
6. Metallica - Master Of Puppets
7. Pentagram - Gündüz Gece
8. Whitesnake - Fool For Your Loving
9. Guns'n Roses - Sweet Child O'Mine
10. Iced Earth - Melancholy
11. Metallica - Fade To Black
12. Guns'n Roses - Don't Cry
13. Pearl Jam - Alive
14. Whitesnake - Fool For Your Loving
15. Bon Jovi - Wanted Dead Or Alive
16. Metallica - Creeping Death
17. Iron Maiden - Blood Brothers

aktivitelerini son zamanlarda yakinen takip ettigimiz, en kisa zamanda dinlemek istedigimiz guzide ankarali grubumuz. kendilerini istanbul'da gormeyi cok istiyoruz. kemanci'ya bekleriz efenim :)

sizi garageda ve bizizde bizden once dınledım..fena calmıosunuz sırıtan bişiii goremedim bn.. umrm daa da guzel olur!!
forumda hayırlı olsun buarada!!
ama nie bu kdar kısa aralıkta konserler?? bn onu anlamadım.. bnce yeni sarkılarla cıkmanız hm playlıstınızı genısletır hmde sızı gelıstırır neyse gene en iisi size kalmıstır.. neyse görüsmek üzere..

basarılar.. ;)

Vita...her şey den once kişilikleriyle(tanıdığım kadar :) )Cok iyi yerleri hakeden ve devam ettikleri sürece bu yerlere ulaşacak insanlar.Şu ana kadar her konserinizde bulundum.Bundan sonra da bulunacağım.Yollarımız ilerde de kesişir umarım.Forumunuz hayırlı olsun aradaşlar..Başarılar.

Ve işte Sonunda afiş :!:

27kasim22mu.jpg

İlk Grup olarak Vita 15:30 civarında Sahnede olacaktır.

Başarılar...

forumumuz hayırlı olsun :D
özgür,özgün(ikizmi bunlar ne :!: :LOL: ) sağolun beyler.gururlandırdınız bizi. nice beraber konserler veririz umarım.10 aralığa Kütahya'ya otobüs kaldırın bence.cümbür cemaat gelelim dinlemeye. spider_in_mud(zeynep) seni de unutmadık, sağol herşey için. 27 kasım biziz konserinde şimdiden herkese başarılar, iyi eğlenceler. konser sonrası dinleyen arkadaşların iyi-kötü yorumlarını bekleriz.

Başarılar arkadaşlar.Çok merak ettik şarkıları görünce :)
"proxx" sonunda vokal bulmuşsunuz sevindim.
Aksilik olmazsa biz de gelmeyi düşünüyoruz.
Görüşmek üzere...

oz666oz tabiki bekleriz...ben de gelmenize çok sevindim. :D Sonuçta örnek aldığım müzisyenlersiniz hepiniz...
her ne kadar yeni bir grup olsakta böyle bi konserde kendimizi göstermek için çalacağız...
şimdiden herkese iyi eğlenceler

Geri