Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

"fake plastic trees" parçasını canlı olarak dinlediğim ilk grup, anaa filan oldum duyunca, repertuar da diğer gruplardan farklı daha ne diyiim:))devammmm

Panic ben sana söylemiştim ya çalıyolar diye niye anaa oldunki?sen beni hiç dinlemiyosun zaten...ben anlatırken sen nereye bakıyodun??

ohoo şimdi kelkemalim klavyeye de geçmiş artk baya radiohead çalarsınız :D nosurprises i yazdan beri bekliyom ha çaldınız ha çalacaksınız derken :D neyse bakalım diğerleri de gelsin de burdan istek şarkı ekletiriz artık biz şarkının ismini söyleriz siz kendinize göre düzenlersiniz :D

no surprises yazdan beri hazır biliyosun :) bizde bekliyoruz doğru zamanı, bir gün ekliycez inşallah, istek şarkı işini normalde fazla ciddiye aldığımız için burada yazılan şarkıları yapmak başımızı baya bi belaya sokucak gibi...

daha büyük sahneleri hakeden ender gruplardan birisisiniz.. yıllar çalgıcıları yorarken, grupları daha da sağlamlaştırır... barda yaptığınız işler zaten olumlunun ötesinde.. ben derim ki gençken çalışın, kendi bestelerinize kasın arkadaşlar... yazın, besteleyin, üretin... sizde o potansiyel var... eğer sahnede yaptığınız coverları hakikaten severek yaptıysanız eminim ki bestelerinizi de en ince ayrıntıyı hesaplayarak yapacaksınızdır...

karşınızda herzaman tatlı insanlar bulamayabilirsiniz... bazen insanların düşük egolarıyla da muhatap olmak zorunda kalacaksınız.. yılmayın.. sanat, ölümsüzlük iksiri gibidir.. umarım ölmeyecek eserler bırakırsınız...

hepinize selamlar olsun.. yolunuz açık oolsun...

nonsleeper demiş ki:
bir ara bos vaktinde gel izmirede sahnede konugumuz ol yine

:D eywalla bi gelem de izlemeye razıyım zaten çağdaşın setup ı rüyalarıma giriyo :LOL:

yankıya katılıyorum..bi kaç coverın nasıl hazırlandığına şahit oldum gerçekten herkes içinden geldiği şeyleri ekleyince sonuçta güzel oluyor yeni neler var bilmiyorum ama olanlar da baya başarılı çalışmalardı...ankarada accaip fazla grup var...yankının da dediği gibi beste olaylarına bi girseniz çok iyi olur burda milleti bi beste çılgınlığı sarmış herkes bişiler üretiyo demo kayıt flan havada uçuşuyo siz de yapın en kısa zamnda derim ben...

ohh be sonunda geldin. nerdesin olum kaç saattir bekliyorum. insanlar uyudu anca geldin walla.
bugünkü programda ne sıkıcıydı ama kimse yoktu yaw birbirimize çaldık, sanırım artık sevmiyor kimse bizi, naapalım her çıkışın bir inişi varmış...

oldu yaa, hemen açarım, en sevdiğim program o program zaten, her iş çıkışı izlerim zaten... :)
olm fotoda varya şahaneymiş, yarım saattir gülüyorum, nerden buldun acep :)

hadi olm daha saçmalamadan kapatalim bari,
ama önce sen kapat :)

kelkemal demiş ki:
slm bende geldim her türlü geyik ve eleştiriye açığım.

ohjjjjşşgeldin kelkemalim :D hıyar aldım sana yermisin kan yapar :LOL: :LOL: olm siz jubilenizi yapın artık baksana millet sıkılmış kimse gelmiyor programlarınıza...neyse walla geyiğe özelden devam ederiz burdan kişisel geyik yapmamız yasakmış modlar kulağımızı çeker yoksa... müzikle kalın... :LOL: :LOL:

anemi elemanları burda :) valla kendi sayfamızı açar açmaz sizinkini de açar oldum hemen..

hemen bi eleştri yapmak istiyorum..

çok güzel çalıyonuz be olm.. ve en önemlisi arkadaşlığınızı sahnenize cok guzel yansıtıyorsunuz..

umarim herşey böyle yolunda devam eder ve grup olarak dayanışmamız da hep sürer..

bu arada aklıma gelmişken grubunuza çok uyacak bir şarkı geldi aklıma çok da severim bu şarkıyı..

radiohead - 2+2=5 - hail to the thief albümünden

apo da bayılır çok güzel bi ölçüde yazılmış şarkı..

bende bayılırım o şarkıya, aslında yapmak lazım yakın zamanda, ama radiohead ve muse ekledik ama sayın seyircilerimiz beğenmiyor sanırım, burdan övgü alıyoruz bu şarkılara aslında okumuşsundur ama programda en az o şarkılar alkış alıyor, 3-5 tane daha arap saçı tadında şarkı lazım galiba, can sıkıcı bi durum :(
bide benimde sizin foruma yazasım var aslında, övgüler dizesim var ama yankıya asılma muhabbetleri sürüyor 2 gündür, yanmış o adam...

ya sorma.. bizim forumda olağan olaylar, daha önce de cok oldu :) araya giren aklı başında bir mesaj olmadan da gündem değişmiyor kolay kolay.. Sen rahat hisset kendini yazma konusunda, biz de cok takmıyoruz artık o tip olayları...

sonercim sen ne pozitif bi adamsın ya.teşekkür ederiz ilgin için.bu arada ben ne kadar nick name girdiysem error verdi.bende senin nicki kendi grubuma uyarladım.kızmazsın inşallah..

Geri