cash (Alternative-Rock) - izmir

salla-pati demiş ki:
21 gramın parcası arkadaslar dınleyın g...tunuzle gulceksınız

Herşeye rağmen ortada bi emek var. Emeğe saygı ! ! ! Ayrıca siteye yeni üye olup, nick name'ini de parçanın ismini yaptıktan sonra imzana da bunu yazmanın tek bir amacı var diye düşünüyorum.. Senin de medeni cesaretin, ve azmin varsa sen de koy parçalarını da onları da dinleyelim. İstendikten sonra gülecek bi yer bulunur elbet merak etme sen. ;)

Neyse, son olarak eğer bi alıp veremediğin varsa bunu o grubun başlığında düzgün bi dille anlatabilirsin diye düşünüyorum. Zira burası ca$h grubunun başlığı..

ca$h ' e gelincee : :)

İyi yoldasınız beyler, bunu tüm kalbimle hissediyorum biliyorsunuz zaten. Ufak tefek aksaklıklar, moral bozucu durumlar olacaktır elbet. Onlar da bu işin tuzu biberi, sıkıntı çekilmeden olmuyo biliyosunuz. Yılmadan , bıkmadan, usanmadan bu yolda emin adımlarla ilerlemeniz dileyiğiyle..

Başarılar. . ;)

memeth demiş ki:
LSD demiş ki:
izmir rock festivali-2006 köpek canlı performans.......

Cash - Köpek

videoyu sonunda izleyebildim.cekim biraz daha profosyonel olabilirdi.yinede orda bulunmak isterdim.gelemedigim icin ben su kafami duvara vurup geleyim bi dakka...

len önce sen şu cep telefonunun videosunu kullanmasını ööören sora sen geldiginde videoları sana çektiririz..memet bi uza yaa.. 8)

memeth demiş ki:
LSD demiş ki:

Cash - Köpek

videoyu sonunda izleyebildim.cekim biraz daha profosyonel olabilirdi.yinede orda bulunmak isterdim.gelemedigim icin ben su kafami duvara vurup geleyim bi dakka...

İmkansızlıklar içinde imkan yaratan ve ne olursa olsun bizim için zaman harcayıp elinden geldiğince iyi çekim yapmaya çalışan SADIK arkadaşımıza Ca$h olarak tşk borç biliriz!!!

Memeth gelde bi dahaki seferde sen çek daha profosyonelce!!! :LOL:
Kafanı kırmana gerek yok Her zaman bekleriz başımız üstünde yerine var :LOL:

LSD demiş ki:
memeth demiş ki:
LSD demiş ki:

Cash - Köpek

len önce sen şu cep telefonunun videosunu kullanmasını ööören sora sen geldiginde videoları sana çektiririz..memet bi uza yaa.. 8)

tamam :roll: daha ne kadar uzayim seray yaa... 4 000km uzaktayim zaten..

IzmiROCK Festivalinde Güzel Fotolarınızı Çektim Arkadaşlar :) Siteye Koyucam Ama Bi Türlü Iki Elim bi ARaya Gelip CAlisamadim Yaw... neyse Sevgiyle Kalın

ŞAfak : 210 Offf Offf

OwaR demiş ki:
IzmiROCK Festivalinde Güzel Fotolarınızı Çektim Arkadaşlar :) Siteye Koyucam Ama Bi Türlü Iki Elim bi ARaya Gelip CAlisamadim Yaw... neyse Sevgiyle Kalın

ŞAfak : 210 Offf Offf

cok teşekkürler owar...umarım dediiin gibi fotolar güzel çıkmıştır..walla fotoları merak edıoruz...videolarıda tabii..siteye koyunda bıan önce görelim yaw...kib... :)

Hatırlatma hem İZMİROCK canlı performans video linkleri için hem de Salı Ca$h günü için;22.00 de Felix Rock Barda sahnedeyiz !!! :LOL:

Ca$h - Kara Sevda
Ca$h - Köpek
Ca$h - Akbaba

felxafrj4.jpg

Ramazan dolayısıyla Felix sadece çarşamba cuma ve cumartesi günleri açık olucakmış bugun saat 6 da alınan bi kararla :) bayramın ikinci gününden itibaren aynen devam.

Geri