GRDP (rock) izmir

hastayım 3 yaşından beri.Doktorum aytek...:D
Saygıyla sevgiyle dinlediğimiz ailemizin grubu "grdp".Babamlarda hastaydı,onlar düzeldiler...Kunt'a hayırlı teskereler diliyorum.Umarım vakit güzel geçiyordur.Ve şimdi Kunt için geliyor.Tuğba EKİNCİ'den....O ŞİMDİ ASKER......
mert onat fatih ege ve sevigli hocam uygara sonssuz saygılar....

BoNo demiş ki:
grup ortaokulda kuruldu saint joseph teki h erkes bilir girdap diyince... ozamanlar konserler modaydı çok konser veriliyodu zaten yaş tutmadığı için barlar falan yalan yani :)

hehehe ben bu zamanlari cok iyi hatirlioom yaaa......bende resimleri varr isteyene gonderiim dicem ama cok utanc verici mi olurr acaba :!: :!: :?:

:idea: uygarim :idea: nie yazmio bisey.....

fatii bide cd lerden cogaltsana gelince alcam.....olm ben olmasam naapcaktiniz acaba ;)

sevioom hepinizi...

orestes çıkaramadım ben seni ya :) jojobacım bütün cd ler senin olsun gel ben sana çekecem istediin kadar yannız bi bono zımbırtısı bul bana ordan posterdir şudur budur walla gözünün yağını yiyim ama masraf müsrüf etme kendine öle çok özel bişi de bulursan haber et wala veririm parasını :) alsancak tayfa arkadaşım biz esas girdap olarak hepimiz 81liler dönemiyiz askere giden kunt grafikerdir 9 eylül gsf den, yeteneklidir kerata...uygar denizcilik işletmeciliğinden mezun oldu maersk de çalışıyo şu an,onat ziraat mühendisi o da çalışıo ares firmasında geriye kalan ben ve mert arkadas hala okumaktayız :) ben müzikle çok yakından alakalı bi bölüm olan metalurji malzeme mühendizlii mert de makina müh. terk edip geçen sene iktisata girdi deu :) boş zamanlarımızda gene beraber olmayı tercih ediyoruz zaten ufaklıktan beri ne yaparsak beraber yaptığımız için öle gidiyo hala... hepimiz göztepede oturduğumuz için genelde sahilde toplanırız ya da birinin evinde falan vakit geçiririz :) durum budur hayatımızdan kısa bi özet sana :)

canlariiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm :!: :!: :!: :!: :!: :!:

boyle uzaktan da olmuo ama napalim artik

2006 size ugurlu gelsin, yolunuz acik olsun, her tuttunuz altin olsun ;) hep mutlu olun ...........bide beni unutmayin :!: :oops:

iy bi gece gecirin benim yerime de eglenin :beer :beer

cok sevioyoooom siziiii :ask

duyduk duymadık demeyinnnnnnnn....

bayramın 2.günü yani 11 0cak çarşamba
*grdp* bios sahnesindeeeee...

hala daha izlemeyen varsa yuhhh diorummm :x
ve çarş artık izliin diorummm......

:LOL: :LOL: :LOL: ;)

o zaman çarşamba günü jojo'yu da alıp geliyim bari... üzülüyodum ben de İsmir'e gelince izleyemiicem diye... zira cuma günü garage programı nedeniyle geri dönmem icap ediyor... kaç gibi çıkarsınız ki acep?

efendiiimmm... geldim, gördüm, dinledim, tanıştım... gerçekten çok iyisiniz arkadaşlarr... seyirciyle iletişiminiz ve parça seçimleriniz fevkaladeydi :) ben inanılmaz eğlendim valla... çok da sıcak kanlı karşıladınız beni teşekkür ederim :) izmir'e geldiğimde mutlaka uğrayacam tekrar :) ankara'ya da bekleriz... gelmeyi düşünürseniz konuşalım, ayarlayalım bişeyler... saygılar efendim :)

:metal ohh ohhh..... :!: :!: çok özlemisim hepinizi.....herzaman ki gibi süperdiniz yine.....hic bozmayalim beyler :yaratik

zeyn ya...... ben nasil doncem simdi :?: :?: :!: :kafaat

grdp >> 24 Şubat 2006 Cuma >> Bios >> 23:0

Burdan da merhabalar,

Bu grup hala yaşıyor evet!

13 yıldır olduğu gibi... Sadece sıradan yaprak dökümü herkes askerlik olayını hallediyor olduğundan kısa bir duraklama dönemi geçiriyoruz... Ben gittim, geldiğimde uygar(davulcu) yeni askere gitmişti, uygar döndü 3 hafta sonra da fatih (solist) gidiyor...

24 Şubat Cuma gecesi 23:00'da İzmir Bios Bar da konserimiz var, fatih gitmeden önce içimizi dolduralım, grdp'yi unutturmayalım diye...

Son kaydımızın - şarkının adını hala kesinleştiremedik, kayıtlar bitti ama ismi hala kesin değil - mix aşamasındayız, bir önceki bestemiz "rüya"yı, bilgisayarınıza yükleyip dinleyebilirsiniz.

herkese sevgiler

grdp >> 24 Şubat 2006 Cuma >> Bios >> 23:0

Burdan da merhabalar,

Bu grup hala yaşıyor evet!

13 yıldır olduğu gibi... Sadece sıradan yaprak dökümü herkes askerlik olayını hallediyor olduğundan kısa bir duraklama dönemi geçiriyoruz... Ben gittim, geldiğimde uygar(davulcu) yeni askere gitmişti, uygar döndü 3 hafta sonra da fatih (solist) gidiyor...

24 Şubat Cuma gecesi 23:00'da İzmir Bios Bar da konserimiz var, fatih gitmeden önce içimizi dolduralım, grdp'yi unutturmayalım diye...

Son kaydımızın - şarkının adını hala kesinleştiremedik, kayıtlar bitti ama ismi hala kesin değil - mix aşamasındayız, bir önceki bestemiz "rüya"yı, bilgisayarınıza yükleyip dinleyebilirsiniz.

herkese sevgiler

Kunt Rüya'yı dinledim çok başarılı olmuş. Sonlarda emprüvize takılmışsın bakıyorum baba :) :) Çok keyif aldım dinlerken. Mert'in marcus kayıda yetişmişmiydi yaw? Ayrıca Uygar o ne takılmak öle :) :) Konser olayını iyi akıl etmişsiniz buarada. Nede olsa Bios bara emek vermiş gruplardansınız...
Buarada unutmadan buradanda Alive'a verdiğin tüm destekler için teşekkür etmek isterim çok çok saolasın yardımımıza koştun eksik olma... GRDP üyelerini, biran önce toplanıp keyifli çalışmalarla ve performanslarla aramızda görmek isteriz.. Görüşmek üzre kalın sağlıcakla

Geri