Tetra (Rock) - Kayseri

2 Nisan Pazar günü Ateş Kafe'de Tetra'nın 1.yılı ayrıca grubumuz davulcusu Hakan ve grubumuz solo gitarist ve solisti Tolga'nın doğumgününü kutlayacaz.Herkes davetlidir.

13 Ağustos Pazar Günü TETRA Ateş Kafe'de.Pazar günü düzenlenecek Rock Party'de ilk olarak saat 14:00'da TETRA ardından saat 16:00'da Çernobil sahnede olacak.Herkesi bekliyoruz...

tetra ne süper bir gruptur öyle ya. dinlemeye doyamıyorum. şuanda rüyaların şarkısını dinliyorum süper bi şarkı. umarım birgün sizi canlı dinleyebilirim.

slm arkadaşlar...sizi kayserili bi arkadaşın vasıtasıyla dinlemiştim..ölüm,sadece...harika şarkılar...sadece favorimdi yani baya bi müddet...hatta sizin demo baya bi yaygınlaştı bizim arkadaş çevresinde..cidden çok iyisiniz..ankaraya gelirseniz eğer sizi canlı dinlemeyi çok isterim..hatta bahar şenliklerinde odtüye bekleriz..başarılar diliyorum...

azmine hayran olduğum bi grup
çok uzun zamandır dinleyemedim
kuzenimin başarısına hayran olduğum kadar hiçbişeye hayran değilim!
hepinizi seviyorum
başarılar!
ve yeni demolar gelsin artık!

tetrayı canlı dinledim kayseride ve neden böyle bişey yaptıklarını anlamadım tarz olarak.ayrıca demonuzda gitarların akordu bozuk bilmem farkettinizmi.bak bugün gördümki bu topic'de siz albümü crossfire'ın albümünün kaydedildiği yerde -biz oaraya kısaca raven diyoruz- kaydetmişsiniz.bugün gidip sorcam kaya abi'ye.onun gözünden böyle bişey kaçmaz normalde ama bilemicem artık.neyse bence bi çok gereksiz gruptan biri.

Exquake'e teşekkür ediyoruz yorumlarından dolayı.Biçok yorumu olduğu gibi bunu da dikkate alacaz.Şunu da belirteyim Exquake biz o demo albümü yaptığımızda 4 aylık müzisyendik.Bilmiyorum sende 4 aylık gitaristken böyle besteler yapabiliyor muydun!!!Bu arada 2.demo albüm için hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor.Bestelerimiz bitmek üzere.En kısa zamanda demo albümle karşınızda olacaz.Sevgiler TETRA...

Geri