El Yapımı Sansamp Gt2 Kayıt Eklendi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
slm

twin gt2 2 tane yanyana koyulmuş oluyor tek kutu içinde VE bi gt2 den diğerine geçiş yapabiliyorsun yani ritm-solo,clean-ritm şeklinde ayrıca bypass yapabiliyorsun mxr nin double shot dist gibi işleyişi
umarım anlatabilmişimdir.

Fiyat bence pahalı,2.eli 200 ytl zaten,neden orjinal olmayan gt2 175 ytl veriyim,bence pahalı almak isteyen biri olarak görüşümü yaziyim dedim yanlış anlamayın,bu fiyata ben almam o yüzden ama almak isteyenler elbette olacaktır,hayırlı alışlar ve satışlar :)

Tek gt2 den bahsetmiyoruz burda , 2 tane el yapımı gt2 nin birleştirilmiş halinden bahsediyoruz "twin gt2" yazılmış , dikkatli okumak lazım. Teki 87.5 ytl ye ,65$ a falan denk geliyor ki bence süper uygun bi fiyat.El yapımı gt2lerin orjinalden farkı olmadığıda bilinen bişey(genellemek doğru değilde tabi , gt2 çok zor devrelerden oluşmuyor). Fikir olarakta çok iyi , gt2nin en büyük eksikliği zaten tek switchi olması. Presence keşke önceden duyursaydın ben kendi gt2 imi sattıktan sonra düşünebilirdim bunu.

Prelektro demiş ki:
Tek gt2 den bahsetmiyoruz burda , 2 tane el yapımı gt2 nin birleştirilmiş halinden bahsediyoruz "twin gt2" yazılmış , dikkatli okumak lazım. Teki 87.5 ytl ye ,65$ a falan denk geliyor ki bence süper uygun bi fiyat.El yapımı gt2lerin orjinalden farkı olmadığıda bilinen bişey(genellemek doğru değilde tabi , gt2 çok zor devrelerden oluşmuyor). Fikir olarakta çok iyi , gt2nin en büyük eksikliği zaten tek switchi olması. Presence keşke önceden duyursaydın ben kendi gt2 imi sattıktan sonra düşünebilirdim bunu.

Belkide haklısın,ben anlamam twin pedallardan.
emeğe saygım var,iyi satışlar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
slm

ilginiz için tşk ederim arkadaşlar bitirdiğimde gogostarınkini ki şu 48 50 yakın kabloyla uraşıyorum kabloların arasından klavyeme ulaşmak zor yine cevap yazıyorum resmini çekip koyucam buraya ama şu konuya dikkat çekmek istiyorum herşeyiyle 2 tane gt2 bi ona bi ona geçme şansına sahip olacaksınız peş peşe diz gibi bişey yok yani yanlış anlamayın o kısmı birde bypassı olacak ayriyetten saygılar...

Benimki inşallah bitince şu şekilde olacak:
gt2twinpreampbmp5uw.png

Bence fiyat/performans açısından çok iyi. Bir GT2'nin ikinci elinden daha ucuza ondan daha işlevsel bir pedal olacak. Drive kullanırken cleane geçince amfi simi kapatmamış olacaksınız. Yani bir şekilde GT2, Tri A.C.'ye benzetiliyor. Sadece bunda iki kanal var. (Parayı bastırırsanız üçüncü kanalı da ekleyeceğinden şüpheniz olmasın. Ama bana konuşmak düşmez bu konuda; ilanı twin diye vermiş.) Bunun Tri A.C.'den üstünlüğü ise MOD ve MIC seçenekleri ki bence çok önemliler, bir de kanalların ayarını görebiliyorsunuz, Tri A.C.'de sadece son ayarladığınız ayar kalıyor. Tri A.C.'nin üstünlüğü ise MID kontrolünün olması. Ama Tri A.C. GT2'den çok iyi olsaydı aynı fiyata satılmazdı. Bence twin preamp'ı deneyin...

zamanında yok fiyatına satmıştın bi tane inşallah bu sefer de azmin kaçmaz..ben alabilirim gibi şu an durumum müsait ama önce bi tane çıksın ortaya bakıyım :)

valla cihanı tanırım bu işte gerçekten usta önceki gt-2 yi denemiştim baya güzeldi param olsa alıcaktım ama benden birisi hızlı çıktı bundada öyle(para yok :) ) işçilik konusunda kaliteli yapıyor içinize kurt düşmesin yapılabilecek en iyi işi yapıyor belkide sıradan bir el yapımı bir pedal olmuyor bu yüzden bakalım kral gibi alet çıkarsa 2.aleti ben alıcam :)

teslim alıp kullanan birileri olduktan sonra yorum dinleyip bende sipariş verebilirm zira ihtiyacım var böyle bir pedala. birde bitince ses kaydı fln eklersen çok sevinirm bir duyalım dimi ses karakterini. ayrıca çok takdir ettim yaptığın işi kolay gelsin

Geri