Silent Disaster(Metal)-İstanbul

hellraiser demiş ki:
bu arada yukarıdaki arkadaş resimde çıktığı kadar iğrenç değildir.harbi çok yakışıklıdır.konserlerine gelenler bilirler.olm doğru düzgün resim koysana!!!.:)..

:) abi o benım en karızma resmım:) napcaz şimdi....
yakında çok kalıte resımler cektırıcez grup olarak. sosyete fotografcılarında... o zaman sole karızma bı resım koyarım... iltifatların için ekstra tesekkurler...

red and goldu bugün bir daha dinledim cidden ortadaki melodi çok efsane olmuş tebrikler ediyorum tekrardan,şarkının gerisi vokalsiz çok içimi açmadığı için hala vokalli kaydını bekliyorum :)

Sevdim ben grubu dışardan takip ediyorum konser monser yazılıyo arada buraya da izleme şansımız yok kaydı koyun da iyisinden bi fikrimiz olsun,ya da gelin ankaraya çalın :D

Bi de deişik bi soundunuz var törkiş enayileytor gibi,bi de daha çok melodi kullanın :D

bi de yeter çok yazdım...başarılar

red and goldu bugün bir daha dinledim cidden ortadaki melodi çok efsane olmuş tebrikler ediyorum tekrardan,şarkının gerisi vokalsiz çok içimi açmadığı için hala vokalli kaydını bekliyorum :)

Sevdim ben grubu dışardan takip ediyorum konser monser yazılıyo arada buraya da izleme şansımız yok kaydı koyun da iyisinden bi fikrimiz olsun,ya da gelin ankaraya çalın :D

Bi de deişik bi soundunuz var törkiş enayileytor gibi,bi de daha çok melodi kullanın :D

anti sağol :) Bende ankara tayfasını dırşardan ama sıkı bir şekilde takip ediyorum. Maşallahınız var vallahi burda sizin oradaki otram hakikaten yok, burda millet kendinden iyi çalana çamur atmaya, aynı konsere çıkacaklarsa ayağını kaydırmaya çalışıyor ama biz yine tırmalıyoruz işte :D

Red&gold ve Dissapointedin vokal kayıtlarını c.tesi günü yaptık ama ben hala vakit bulup sıkı bir miksaj yapamadım yakında duyacak herkes vokalli halini ve çok şaşıracağın şeyler duyacaksın emin ol. Biz bile devamlı çaldığımız şarkıyı tanıyamadık hakikaten istediğimize yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Melodi konusunda da gerektiği kadar kullanmak istiyoruz fazlası bayıyor azı da yetmiyor çünkü. Tam ortayı yakalamak için uğraşıyoruz Red&gold un ilk yapıldığı zamanın üzerinden neredeyse 1 sene geçti son hali ile ilk hali arasında dağlar kadar fark var ve bu her yaptığımız parça için tekerrür ediyor bir şarkının en iyi hale gelebilmesi için vermemiz gereken zaman ne ise fazlasını veriyoruz. Parçaları yabancı bir kulakla dinlemek için bazen 2-3 hafta kendi yaptığımız besteyi dinlemiyoruz(um) ki kulağımdan sileyim bazı şeyleri ve o anda bizi rahatsız eden bir nota varsa direk siliyoruz af yok :D Parça yaparken ortaya bütün duyguları döküp sonra o duyguları duygusal davranmadan çıkartıp yerine yenisini eklemek bütün mesele.

Annihilatoru nasıl sevdiğimi bilirsin Annihilator başlığında yazmıştım. Böyle dedin canımı aldın ne diyim yani. annihilator, artillery vs. vs. derken aynı şeylere hayran olduğumuzun farkındayımda işte bi Dave mustainede pürüz var :p

enayileytora benzeyen nokta ritm gitar vuruşları :D şu aralar baya dinliyom ordan dikkatimi çekti hatta şimdi baktım last.fm den en çok anni dinlemişim şimdiye kadar :) Dave iyidir Jeff Waters da iyidir Aleks Skolnik de iyidir ki kendisi öz babamdır saçım bile aynı :LOL: ,lütfü de iyidir :mrgreen:

Besteler dediğin gibi zamanla eksiğini göre göre kusursuz olur :) Bu arada ne çalıyorsunuz cover olaraktan?

2-3 ay önce çaldıklarımız 1. sayfa da yazmakta :p
Kopi pest
Sepultura-Slave new world
Sepultura-Desperate Cry
Testament-Down for life (basçımızın istem dışı deyişiyle Döwn far löyf) Very Happy
Pantera-Domination
Kreator-Phobia
Annihilator-All for you
Silent Disaster-Dissapointed
Silent Disaster-Go down
Silent Disaster-Red and gold
Silent Disaster-Kördüğüm

3-5 tane daha eklendi

Bu arada sizin şarkıyı dinledim bi ara yağdırcam yorumları vakit kolluyorum

28nisandorock14cn.jpg

Geri