İnsan (Rock)-izmir

ya aslında repertuarın benzemesi ondan değil. burada özellikle denizliden bahsediyorum herkes bir kurban mor ve ötesidir tutturmuş gidio. anathema çalan ilk biz varız özellikle one last goodbye ı (canım şarkım benim :p ) yani anlayacağın burası berbat ama buradan çıkmak için artık kendi bestemiz mi olur yoksa daha ilginç repertuar mı olur debeleniyoruz. sizde doors da çıkmış adamlarsınız. mütevazilik yapmayın lem :p

şahsi konuşursak Hayal del Mar da bile çıktım deermişim,kaldırmayın len dötümüzü,mütevazilik iyidir...
bu arada senin siteye baktım ama sınav kaygısında sanki(uykusuzluk, basagrisi, mide-bagirsak problemleri, terleme, titreme, nefes daralmasi gibi fiziksel yakinmalar belirtiler. ) hamileymişiz gibi bişiyler yazmışlar.ona canım sıkıldı.tabi tahliller olmadan olmaaz da ya dur bi LM ve IS eğrileri eğdi yamulttu beni.hadi hayırlısı

VillehermanniValo demiş ki:
ya aslında repertuarın benzemesi ondan değil. burada özellikle denizliden bahsediyorum herkes bir kurban mor ve ötesidir tutturmuş gidio. anathema çalan ilk biz varız özellikle one last goodbye ı (canım şarkım benim :p ) yani anlayacağın burası berbat ama buradan çıkmak için artık kendi bestemiz mi olur yoksa daha ilginç repertuar mı olur debeleniyoruz. sizde doors da çıkmış adamlarsınız. mütevazilik yapmayın lem :p

Yıllar önce ,zannedersem 99'da Denizli'de bir heavy metal konseri vermiştim.O zamanlar potansiyeli olan bir yer gibi görünüyordu ama anlaşılan orasıda İstanbul,Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin izinden gelmiş.Bu aslında kötü bir şey değil,değişime ve yeniliğe açık olduğunu gösterir.

Doors(222) olayına gelince.O olayda öğrendiğim bir kaç şey oldu :)
1. si : Asla ama asla ince giyinme çünkü o gün hava -10 derece falandı.Hayatımda gördüğüm en soğuk hava vardı.
2. si : Eğer çalarken Flaşör açıksa çalmayı bırak ve hemen flaşörün kapanması iste.Çünkü 222 de flaşör sahnenin tam karşısında (normalde ya davulun altında yukarı bakacak şekiklde, olmadı sahnenein arkasında bir yerlerde olmalıdır) ve bütün gece doğru pozisyonları çalmak için büyük bir çaba harcamıştım . O akşam "Işık Yemiş Tavşan " kavramını inan daha iyi anladım :) :D

bende şu 222 konusana gırmek ve uyarmak ıstıyorum

1. flasorlere bakma aklın karısmasın sakın bana soylemenın sozlerını unutursunn kı ben unuttum.yuh yanı ıkıncı bolumde gıremedımm hınk hınk dıye bır sesle ırkıldım
2.herzaman kendı tommaısterını al yanına parası ne olursa olsun
3.sahnenın yanlıs yerde olduunu dusunduum yerlerden bırı ıkı barın ortasında kımsenın oturmadıı yerde önün bosluk
4.bıde re notasını ezberle oyle cık orda cunku re notası orda kayboluyoo sonra
''re nerde diye lensini kaybeden insanlar gibi'' anfı anfı gezersın

ha soğuk olayı vardı ben kalın giyinmiştim iyi ki...bide ha unutmadan
5.(EN ONMELISI) trenle gıtme heryerde duruyo :) :) :)

ahmet bu 21 inci sayfanın ılk mesajı sana denk gelmıs kardeşim
bıze bısey mı ima etmeye calısyonn :) :)
21 li bişeyler...
ne denk gelmiş kader bırakmıyo peşinii..
:) :)

Arkadaşlar bundan boyle turkrock forumdan elımı ayagımı ve bagetlerımı cekıyorum.Ne bızım kendı forumumuza ne de baska grupların forumlarına olumlu yada olumsuz hıc bır mesaj atmıycam yanlıs anlasılmaktan bıktım be kardesım...:)
sıze kolay gelsın....
hssttt benı ılgılendıren bı mesaj gelırse ben ozelden hallederım :)

Günlerden bir gün Tuncer'le oturırken can sıkıntısı basınca " hadi bir kayıt yapalım" dedik.Oturduk 2-3 saatte alttaki kaydı yaptık.Amacımız sadece yaptığımız şarkı hakkında bir fikir edinebilmekti.Şrkının yarısı kaydettik sadece.Kayıtta bas gitarlar yok.Ayrıca davullar da Loop olunca kayıt baya baya amatörce oldu.Ama en azından vokal hakkında bir fikir edininrsiniz.Yakında ahmet,tahir ve özgürün sınavları bitince kayıtlara giriyoruz.Daha iyisini yaparız.

http://rapidshare.de/files/22314492/insan-tamam_tamam.mp3.html

alayınızı döverim,asarım keserim.amfi önünde zıp zıp zıplatırım,bana bakın çok pis bi teknik daha öğrendim.ACIMAM ona göre...

özelimiz de kalmadı a.q dimi len...

neyse işte,sıcaklar gidiyormuş haber vereyim dedim de metoroloji gibi oldum ha,ruh halim havayı yansıtır oldu.elinizi patinizi çekin lan üzerimden sıcak sıcak deyiyor zaten...sinirliyim özelime girmeyin!!!

son olarak Eskişehirde 2 hafta kalmış biri olarak bişiy ekleyeyim,yaa olmaz böyle bi soğuk,Eski 30 u gördüm ve ne zaman???Türkiye ye o pis soğukların çöktüğü zamanlarda.şehiriçinde bile arabaya zincir taktığımız zaman oldu.işin .okunu çıkarıp ralliyye gittiğimiz de oldu ve zincirli arabyla bile çıkamadığımız bayır bilem oldu serrrrefsizim.belgeleri mevcut...ha yamyamlar gibi eğlendiğimizz de açıktır orası ayrı tabi.kar ın tadı ancak u kadar çıkar.Ne yazdım beee!!!

IbanezRB demiş ki:
Günlerden bir gün Tuncer'le oturırken can sıkıntısı basınca " hadi bir kayıt yapalım" dedik.Oturduk 2-3 saatte alttaki kaydı yaptık.Amacımız sadece yaptığımız şarkı hakkında bir fikir edinebilmekti.Şrkının yarısı kaydettik sadece.Kayıtta bas gitarlar yok.Ayrıca davullar da Loop olunca kayıt baya baya amatörce oldu.Ama en azından vokal hakkında bir fikir edininrsiniz.Yakında ahmet,tahir ve özgürün sınavları bitince kayıtlara giriyoruz.Daha iyisini yaparız.

http://rapidshare.de/files/22314492/insan-tamam_tamam.mp3.html

Şarkı için demek istediğim tek şey "muhteşem" .Bence kaydın kötü olması hiç ama hiç önemli değil.Önemli olan şarkıyı dinleyen kişiler,sözlerde ve melodide kendinden birşeyler bulabilmesidir.Şarkını özellikle sözler çok hoş olmuş.Birde akılda kalıcı melodi şarkıyı daha da üste taşımış.Kim yazdıysa eline yüreğine sağlık.Ama keşke şarkının tamamı elimizde olsaydı,çok çabuk bitiyor,insan tam değişik duygulara kapılmaya başlıyor,bakıyorsunuz ki bitivermiş.Umarım kısa zamanda daha iyi bir kayıt ve paçanın tamamını dinleyebilirim.Hoşçakalın

ya sen bize istatislik anlat daha neler besteler koyarız buraya.arkadaşlar şimdi istatislik sınavına girecez...hepinize saygılar,önüm arkam sağım solum sobedir.

okunmuş pirinç yok ama ne olur ne olmaz diye ben pilav yaptım ki sorun şudur,bizim o pirinçde iş yok.diceksiniz ne alaka ,lapa oluyor

standart error of estimation ve confidence interval of r^2...
[/quote]

parcayla ılgılı guzel yorumlar ıcın tesekkurler:sahnede soylemek dılei ile
lan tahır ne dıyon yaw sınavlar basına vurdu herhelde
ahmet sana bısey demıyomm bıtmıs sendekı fotosentez mıktarı
recii sende benı guldurdunn sasırttın dumur ettınn ...

Geri