İnsan (Rock)-izmir

hepinizin yeni yılı ayrıca gelmekte olan KURBAN bayramını kutlarım ..nice mutlu kurban bayramlarına..:)))) kurban da gruptan kimi kessek acaba???????

pitchshifter demiş ki:
arkadaşlar yolunuzda başarılar dilerim...

umarım daha iyi yerlere gelirsiniz...

reco selamlar

ekrem

Selam kardeşim !!! İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.Bizlerin iy yerlere gelmesi yine bizim elimizde,bizde bunun için çok çalışıyoruz.Yanımızda olduğunu bilmek huzur veriyor.Bu fazla geyik oldu galiba :P :D .

GUUARDİİANDASINIZ DA TADİLATTA YAA BİZİMDE GÜNLER ÇAKIŞTI NE YAPCAZ BİLMİYORUZ PERŞEMBE BAŞKA YERDEYİZ NE OLCAK BAKALIM İLK GÜNÜNÜZDE ORDAYIM !!

man-a-man demiş ki:
GUUARDİİANDASINIZ DA TADİLATTA YAA BİZİMDE GÜNLER ÇAKIŞTI NE YAPCAZ BİLMİYORUZ PERŞEMBE BAŞKA YERDEYİZ NE OLCAK BAKALIM İLK GÜNÜNÜZDE ORDAYIM !!

Hobaa.Olaya bak ! Mekanda çalıyom ama tadilattan haberim yok...Ne zamana kadar sürecekmiş ? Bi bilgin varsa hemen ilet de ben de evden o na göre çıkıcam. Bak utndım şimdi :oops: :P

Arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz. Özellikle solo gitardaki ve vokal... Sizi ilk defa yılbaşı akşamı izledim. Foruma girip size yazabilmek için hemen üye oldum. Yeni yılın ban şans getireceğini biliyordum. :) Solo gitardaki sözüm sana: "Sahnede çok çekici duruyorsun. 'Seni kendime sakladım ve belalım'ı her çaldığınızda bil ki o parçalar benden sana geliyor olacak... :) Bundan sonra fırsat buldukça her çarşamba sizinleyim...

selen_ce demiş ki:
Arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz. Özellikle solo gitardaki ve vokal... Sizi ilk defa yılbaşı akşamı izledim. Foruma girip size yazabilmek için hemen üye oldum. Yeni yılın ban şans getireceğini biliyordum. :) Solo gitardaki sözüm sana: "Sahnede çok çekici duruyorsun. 'Seni kendime sakladım ve belalım'ı her çaldığınızda bil ki o parçalar benden sana geliyor olacak... :) Bundan sonra fırsat buldukça her çarşamba sizinleyim...

ÇOK TEŞEKKÜRLERR...valla açık söyliim karşımızda bizimle beraber coşan birilerii varken hep harika olucak programlarr..her zaman böyle coşmak dileği ile..İltifatların için de saolasın ama :
RECO SAHNE DIŞINDA SERVİS DIŞIDIR..

man-a-man demiş ki:

yılbaşında da gelseydiniz keşke be kardeşim o zaman daha çok eğlendik bu akşam istediğimiz kıvamda değildiii.....ortam yanii!!!

arkadaşlar kurbanda gruptan kimi kesceğimizi netleştirdik...
bu konuda ki tüm bilgiler(kesim yeri ,saati , kim olduğu ,ne tür bıçaklar kulanılcağı, kesim metodu , deriyi kime bağışlıcağımız) çok yakında duyurululacaktır
:):):)

hoşgeldin seni bi dahaki kurbana kadar saklıyalım
bildiğin gibi 2 yaşından küçük hayvanlarıo kesmek dinen sakıncalıı..önce esquedo yu keselimm sonra seni gelecek kurbanda yeriz:)eheuhehahehe

tuni demiş ki:
selen_ce demiş ki:

ÇOK TEŞEKKÜRLERR...valla açık söyliim karşımızda bizimle beraber coşan birilerii varken hep harika olucak programlarr..her zaman böyle coşmak dileği ile..İltifatların için de saolasın ama :
RECO SAHNE DIŞINDA SERVİS DIŞIDIR..

Evet tuniyi duydunuz ben servis dışıyım arkadaşlar :)

ben geldim kesin beni bağışlayın derimi in-san grubuna eheuehehehaaha
bu çocuklar için kurban oluyorum...var mı daha ötesi:)

Glamrulesss demiş ki:
beni kesin ehaue kurban olurum size...bende geldim artık ortama:)

Henüz kesin olmamakla birlikte bu arkadaşın bizim gruptan birisi olduğuna dair tuni'yle bir şüphe duyuyoruz :D .Ama asıl sorun şudur ki bu kişilik zilleriyle benim kafamı ütüleyen Davulcumuz Can mı yoksa yeni saç modeliyle beni şakına uğratan basçımız Tunca mı???? Bu soruyu merakla beklemekteyim.... :D .Ben diyorum ki bu bizim Tunca ,Tuni de Can hadi bakalım kim haklı çıkacak :!: :!: :!:

Geri