40 - 50K gitar önerisi

• Konuyu açan Konuyu açan may
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gitar çalmaya yeni başlıyorum, 40-50k bütçem var. Hss gitar istiyorum aklımda da fender player hss var ama tam emin olamadım. Forumda bayağı dolaştım ama benim dediklerime uygun çok bir mesaja denk gelmedim. Gitar önerisi yapabilirseniz gerçekten çok mutlu olurum. 2. ele ne yazık ki yönelemiyorum babam çok ön yargılı🙁

Merhaba ne tarz çaldığınız burada oldukça önemli. Fender yolundan gideceksek eğer 2. el Player almayacaksanız bence hiç değmez sıfırını gidip almaya çok mükemmel gitarlar değiller. Onun yerine ben olsam ve sıfır alacaksam eğer Squier Classic Vibe 50's serisine girerdim.

Bunun dışında alternatif markalarda farklı tarzlarda yer alıyor. Sire gibi Fender alternatifi ürünler de düşünülebilir ama ben gider Squier + güzel bir lambalı amfi alıp yoluma bakardım.

bugün sarı sitede bir kaç tane hss ilan gördüm. İçlerinde Amerikan üretim kırmızı charvel jackson model 4 te vardı. Biraz eski ama is görür. 35 bindi. Yine hss olarak ltd ve jackson soloist gibi markalar var o fiyat bandında. İkinci el alacaksan bir ilanlara göz at. O fiyatlarda promod dk24 falan da alabilirsin 2. El charvel.

Geri