Emre Aydın

buzlukola demiş ki:
teoman mı, ne alaka?

Arkadaş sanırım duruş ve müzik tarzı bakımından benzetmiş.

Bir ricam olacak herkesten lütfen karşılaştırma yapmayın çünkü yanlış anlaşılmalara ve gereksiz tartışmalara dönüşüyor. Emre'yi konuşalım burda bence.

çıkış parçasını beğendiğimi söyleyebilirim.
fakat kendisi neden s leri ş gibi söylüyor, şarkıları öyle mi söylemeyi tercih ediyor yoksa gerçeten öyle mi söylüyor 😀
derdimi anlatabildim umarım...

misspain demiş ki:
ilk olarak bu siteden yayınlanan şarkı afili yalnızlık değil,belki bir gün özlersindi.

ben şuan yayında olanı kastetmiştim ...
ayrıca beğenenlere de ters bir ithamım olduğunu sanmıyorum , zevk olayı ...
ama lütfen " Teoman " ve emre aydını karşılaştırmayalım , ne söz kalitesi ne müzik kalitesi ne ses ne duruş ne kalite ve ne de tarz olarak birbirleriyle yakından uzaktan alakaları yok ... o kadar basit olmamalı gibime geliyor bu işler , bir " Teoman " olabilmek için en az (!) bir 20 yılı müziğe hibe etmek gerek diye düşünüyorum ... (müzikal anlamda )

Cok begendim ben cok güzel fakat albümü bekliyoruz artik yahu 😀

Teo-emre benzetmesi ise cok havada kalmis arkadaslar...
Bizim icin sanat bu kadar kolay ve basit olmamali kiyaslama yersiz teonun aldigi yol cok daha ileride diye düsünürken emreye de bu yolda basarilar 😉

Yönetici uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir, tamamı bold yazmak forum kurallarına aykırıdır.

sarkıyıı powerturk'de dınledım ve dırek müzik markete gittim daha gelmemıs mukemmel parcaa umarım albumundekı tum parcalarda afilli yanlızlık kadar saglamdır 😀 :!: :!:

arkadaşlar emre aydın'ın blue jeans ekim sayısında ropörtajı var.merakedip okumak isteyenlere duyurulur.güzel bi söyleşi olmuş.okuyun derim ben 😉 😉

Galthor demiş ki:
ya anasayfadaki klibi izledim de normal bi grup84 vs. yeni nesil tarz sıradan bi şarkı.
ama ortalık yıkılıyo nedense afili yanlızlık diye aylardır. bu muydu ?
albümü dinlemedim ama , reklam sağlam yani. o da olmasa...
Allah sonunu benzetmesin 84e yaw öle tmm onlarda müzik yapıo sonuna kadar saygılıyız ama ben Emre Aydının sarkılarını ismail yk'nın sarkılarını çok severek dinleyen insanların dinlemesini istemiorum yaa. Tamam yaniherkes dinlesinde aradaki farkı görsün yani....
klip harika olmuş buarada....

Afili Yalnızlık..Klibi süper...Bu arada Hareket Vakti'nin albümde olacağını öğrendim ve çok heyecanlandım doğrusu 😆

S'ler konusunda katılıyorum.R'leri söyleyemeyen bir stand up'çımız var.S'leri söyleyemeyen de bir şarkıcımız olur problem değil 8O

hareket vakti albümün demirbaşı durumuna geldi bile valla... albüm çıkmadan dolanmış şarkı milletin diline...bir insana bu kadar mı yakışır s'leri söyleyememek değil mi ama... keşke her sanatçının sorunu s'leri söyleyememek olsa... müziğin ne olduğunu bilmeyen, müzik yapıyorum diye geçinen, bir yerlerini yırtıp ben şarkı söylüyorum diyen o kadar çok insan var ki bu ülkede...keşke müzik adına her şeyleri tam olsada sadece fiziksel kusur niteliğinde ki s'leri söyleyememesi derdimiz olsa... allah vergisi bir ses var ortada...güzel bir yorum yeteneği... sıkı bir yazarlık... adam yazıyor, çalıyor, söylüyor...daha ne olsun...bırakın s'leride söylemeyiversin...

Geri