Eversoris (Melodik Death Metal) -ist

Evet arkadaşlar İstanbullu melodik death metal tarzında beste grubu olan EVERSORIS'in ilk kayıtı olan "Again I Die" çıktı...

http://www.purevolume.com/eversoris

http://www.myspace.com/eversoris

2005 yılı yazı kurulan grup;

Kerim - Gitar
Caner - Lead gitar & vokal
Kerem G. - Klavye
Kerem Ç. - Davul
Kaya - Bas gitar

oldukça kısa sürede ilk kayıtlarını çıkarmıştır. Childern of Bodom ve Norther sevenlerin dinlemesi gerken bir grup. Devamı ise çok yakın bir sürede...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bu arada kayıt grubun ilk kayıtıdır. Kayıtta kısıtlı imkan ve zaman nedeniyle aksaklıklar çıkmış olabilir. Daha iyi ve kaliteli kayıtlar yakın zamanda gelicektir. Lütfen bunu dikkate alarak yorumlarınızı bizden esirgemeyin...

ff

valla arkadaşlar tebrik ederim besteler çok güzel olmuşş 2 bestenizide dinledimm ikiside çok güzel ellerinize sağlık artık albümü bekliyoruz.. inş bigün sizle aynı konserde sahneye çıkarız benim için zevk olur kendinize ii bakın antalyadan selamlar...

"again I die" müthiş ya.. gerçekten çok iyisiniz özellikle children of bodom dinleyenler sevebilir :)bana göre tabi:) çok çok iyisiniz..tebrikler :)

Evesoris olarak 29 Ekim Taksim / Dorock Bardayız. Giriş ücretsiz.

Mysteria,Dirty Black,Heretic Soul,Blazer sahne alacak olan diğer gruplardır.

Not:Herkese başarılar diliorum, kardeşimiz Mysteria grubuna extradan başarı diliorum umarım o gece diğer gruplarla da tanışıp kaynaşırız :D

Pazar günü Eversorisi sahneden sileceğiz :D

Şaka bir yana çok güzel bir konser olacak, Mysteria adına (gölgelerin gücü adına gibi oldu ama neyse) başarılar diliyorum hepinize..

Mysteria grubundan sinsi gibi olan gitarist bize sataşmaya çalışıor ama biz dostluk ve kardeşlik çerçevesinde çıkacaz o konsere :D Gerçekten hepimiz büyük bi gazla o gün DoRock'ta olcaz ve çok eğlencez.Eğlenmeyen bilet parasını benden istesin(nasıl olsa konser ücretsiz bilet yok :) )

öncelikle mystery parçaları beğenmene sevindim konserlerimize gelirsen belki sevdiğin başka parçalarımızda olur(bekleriz) Sanırım en ii performansımız buydu yani en azından şimdiye kdr.Bende sahne önünde sizi izlerken coştum ki ztn kameralar yakalmış hep :LOL: Son olarak Mysteria ile daha nice konserlere diyorum.Bu arada mistfallen da süperdi unutmayalım ;)

Geri