Haserat (Bursa)

slm demolar sanki gitar ve vokal hariç bilgisayardan yapılmış gibi çok iğrenç bir vokal var ya yoldan geçen adamı cevirin daha iyi vokal yapar detone dicem ama detonelere hakaret gurubun ismi değiştirmek lazım' detone ve ötesi!......grubun bi gitaristi para eder hepsini at çöpe ben sırf gitaristi izlemek için konsere gelicem vokalden rica etçem mümkünse şarkı sölemesin canlı düşünemiyorm adamın sesi bana sanki yeni askere gitçek birini hatırlatıor......nese

aga ben bahadır sadakati yapalm

saol bahadır güsel yorumların için :) yapıcaz aga merak etme sen efet bahadır grupta bi gitaristimiz çok iyi diğerleri çok kötü hatta berbat diyelim daha iyi banada öle geldi sanki kayıttta herşei bilgisayardan yapmışlar gibi geldi demekki aynı şeyleri düşünüyoz senle bahadır :):) sen napıyon öğrendinm gitar çalmayı bari en son bana swee p nasıl yapıyon aga felan die sormuştun geliştirdinmi kendini bari :D:D neyse görüşelim bi ara bahadır :D hadi see you :D

Selam arkadaşlar vokalin askere gitmesi nedeniyle vokal gruptan ayrılmıştır diğer arkadaşlar yeni vokalle yollarına devam etmektedir bursada yerel bi kanalla anlaşmılar her cuma saat 2de olay tvden canlı performanslarını izleyebilirsiniz Başarılra dilerim bahadırcım umarım herşey istediğiniz gibi olur başarılar tekrar

Geri