Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

Arkadaşlar kayıtlarınızı dinledim. Bence 2 elektroya sahip bi grubun daha kaliteli bişeyler çıkarması lazımdı . Neyse başarılar umarım ilerde daha başarılı kayıtlar yaparsınız. Bu arada bestenizi merakla bekliyorum. Bir an önce halledin şu noter olayını da dinleyelim artık

Ya noter işini halleder etmez koycaz zaten. eleştirin için saol aceleye geldi kayıtlar biraz pek fazlada üstüne düşemedik şarkıların öyle çaldık yani normalde caldıgımız sarkılar biraz daha farklıydı o dinlediklerinden emin olabilirsin ;P

Neyse umarım besteyi yakın zamanda koycaz sevgiler...

Yorumların için teşekkür ederiz ama anlamadığım, 2 gitarlı bir grubun neden daha kaliteli bir şeyler ortaya koymasını bekliyorsun ki? Yanlış anlama sakın sataşma gibi bi durum asla söz konusu değil sadece merakımdan sordum... Bence bu iş böyle değildir. Tek gitarlı gruplarda çok kaliteli işler yapabilirler 2 gitarlı gruplarda... 2 gitarın yer yer avantajları olduğu gibi yer yer dezavantajlarıda oluyor. Ki bunu eminim sende biliyorsundur. Dediğim gibi tekrar teşekkür ediyorum yorumlarından dolayı. . .

Evet arkadaşlar sonunda bestemizi internete koyabildik... Hatalarla dolu olan, hucum kayıttaki amatörlüğümüzü gözler önüne seren, ve kısmen eksik olan bu kayıdı yinede koymaya karar verdik. Tekrar söylüyorum "BU KAYIT HATALARLA DOLUDUR VE AMATÖRCE KAYIT EDİLMİŞTİR. SADECE BESTE HAKINDA FİKRİNİZ OLMASI VE ŞARKININ DAHA GÜZEL HALE GELMESİ İÇİN GEREKLİ YAPICI ELEŞTİRİLERİ YAPABİLESİNİZ DİYE KOYDUK" . Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz...

KUL GRUBUNUN İLK BESTESİ OLAN "YALAN HİKAYE" Yİ DİNLEYEBİLMEK İÇİN AŞAÐIDAKİ LİNKE TIKLAYIP DEMOLARIMIZ KISMINA GİRMENİZ YETERLİDİR. AYRICA 3 TANE COVER I DAHA ORADAN DİNLEYEBİLİRSİNİZ...

http://kul.rockmekan.com

Teşekkür ederiz...

Sevgiler - Saygılar...

bestenizi ve coverlarınızı bahar şenliğimizde dinlemiştik... orda cidden begenmiştim, ama en kısa zamanda siteden de dinliycem...
başarılarınızın devamını dilerim arkadaslar..
mertin deyimiyle "müzikle kalın" :)

Besteye yorum bekliyoruz arkadaşlar... Bestemizi daha iyi yerlere getirmek ve daha güzel besteler yapmak için yapıcı eleştirilerinize ihtiyacımız var... O yüzden böyle bi kayıdı koyuyoruz zaten. Bizim Biz süperiz bestemiz süper gibi bi iddaamız yok. Eleştiri almak için koyduk. Belki %90 yıkıcı eleştiri olur ama o %10 bile belki bize birşeyler katar diye düşündük...

abi bence sarkı cok ii ztn sarkı olusmaya basladiğindan beri biliorum sarkıyı=) bence tek sorun sudur sarkı biras tekdüze gidio bunun içinde bişiler yaptiğinizi biliorum suan nese ben böle dsünüorum işte kolay gelsin tekrar

arkadaşlar neden hemenpaylaşa falan koymadınız sorunsuz bi şekilde daha fazla kişiye ulaşabilirdiniz anında,şimdi mesela üye olmam gerekecek rockmekana,demonuzu dinler dinlemez yazarım yarıın,ama nasılsa sizi dinlemiştim yolcuda iyi işler çıkaracağınıza eminim, beğenerek ailecenek dinliyorus :LOL:

haa bide hemenpaylaşa koymamamızın sebebi kimse bilgisayarına indirsin istemedik. Yani millette kötü bi izlenim bırakmayalım, bırakıcaksakta kalıcı olmasın, sadece dinlesin millet şimdilik. Orjinal versiyonu çıkınca download olayını yaparız artık... :)

Teşekkürler...

htt://www.purevolume.com/kultr

adresinden ayrıca Wiskey in the jar Cover ınıda dinleyebilirsiniz. Gece gece can sıkıntısından koydum nete gruptan izin almadan kızmazlar işallah :):):)

İyi geceler efenim...

Geri