Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

merhaba sevgili kul grubu.ilk başta birşeyler ürettiğiniz için sizleri tebrik ederim.bestenizi beğendim.sanırım tek sorun giriş gitar tonlarının ya kötü olması,ya mikserden dandik ayarlanması.sanırım clean tonda biraz reverb.distortiondada reverb ve keskinlik sağlarsanız şarkının girişi etkileyici olur.çünkü sizlerin ekipmanlarını biliyorum gerçekten çok kaliteli,gitarlarınızda öyle.daha iyi tonlar almanızı bekliyorum.(dünya standartında bile ton ayarlayabilirsiniz).şu an wicked game'ide dinledim.bak mesela bunda daha iyi ton alınmış.wah wah'da güzel kullanılmış.time is running out'uda dinledim.(ya bişey diyeceğim gitar uyumlarında sanki bi gitar akorsuzmuş hissi veriyor.benmi yanlış algılıyorum,bilmiyorum)
wisky in the jar'da güzel.zaten canlı çalışınızdan biliyorum.emrah,sadece bu şarkıyı hissederek söylemiş gibime geldi.bas gitarınızda güzel çalmış.neyse işin özü ben bestelerde daha çok punk'a yakın ve öfkeli şeyler üretmenizin daha iyi olacağını düşünüyorum.hadi hepinize sevgiler saygılar ve ilerde beraber konserler diliyorum.

Teşekkür ederis efenim. :)

Ton için şunu söylemek istiyorum. Stüdyoda çalıp dinlediğimiz tonlarla kayıt sonrası tonların uzaktan yakından alakası yoktu. Bu neden olur bilmiyorum. Ya mixerden ya da ses kartından kaynaklanan bir problem OLABİLİR diyorum ama dedğim gibi bu kayıt işlerinde ( Grup adına konuşmıyım ) MAX. derecede acemiyim. Tonların kalitesizliği ondan olabilir diye düşündüm ama belkide değildir belkide sorun bizdedir. :)

Evet gerçekten bi tuhaflık var Time is running out da bende farkettim eheheh :)

Yorumların için çok teşekkürler. Konser dileklerimiz karşılıklıdır :) :) :)

sonunda dinledim parçanızı,hizmette sınır tanımıyorsunuz :)
müzikle profesyonel anlamda uğraşmadığım için ancak bi dinleyici gözüyle yazabilirim buraya;besteniz güzel olmuş sözler güzel,müzik kulağa hoş geliyor, vokaliniz sözleri pek bi yutmuş yalnız,parçanın sonunda bi cızırtı kulağımı tırmalamaya yetti,o kadar!çok daha iyi işler çıkaracağınızı biliyor,başarılarınızın devamını diliyorum :)
hoşçakalın

Kayıt hiç beklediğimiz gibi değildi ya..Neyse yine de bi fikir edinilmesi açısından koyduk.Daha iyi olabilirdi ama acemiyiz kayıt konusunda,öğrenicez(en azından kayıt sırasında heyecan yapmamayı ve teknik hadiseleri...) :)
Pazar günü görüşmek üzeree

Heheh sizlere İzmirin Çandarlı Köyünden sesleniyorum şu anda. Konser için gelicem Ankara'ya. Umarım güzel olur 0 prova çıkıcaz galiba yine. Bi konserede hazırlıklı çıkmadık be. Bu arada beste yorumu için teşekkürler... :D Yazın daha iyi olmaya çalışacağız ve olacağızda ( en azından emrah, acan ve ben ) ( fizik finalinden 14 almışım yaz okulum garantilendi :) )

Konserde bir terslik çıkmazsa görüşmek üzere efenim... ;)

YARIN BİZİZDEKİ KONSERİMİZE BEKLİYORUZ ARKADAŞLAR SİZLERİ...

Konser hakkında biraz daha bilgi veriyim

Çıkan gruplar

A.B.E.S.
GAREZ
KUL
WRECKAGE
HAYAL
ALUMINIUM COMPANY
ZAAF
DURAK

DJ. EVREN ARIK
DJ. SAİT ÖZTEN

GİRİŞ 10 YTL / İLK İÇKİ DAHİL /
KAPI AÇILIŞ = 13:30

FALAN FİLAN...

BİZ 6 FALAN GİBİ ÇIKACAÐIZ...

GRUPLAR SIRA İLE YAZILMAMIŞTIR. ( ALLTAN ÜSTTE - ÜSSTEN ALTA - SAÐDAN SOLA - FALAN DEÐİL YANİ )

BEKLİYORUZ SON KONSERİMİZE... ;)

Arkadaşlar Sitelerdeki demoları kaldırmış bulunuyoruz. Sadece Wicked Game Cover ı bulunuyor sitelerde...

Yalan Hikaye Şarkısınada düzgün bir kayıt alıp NokiaSuperSound a katılmayı düşünüyoruz. Hayırlısı olsun... :D

Kayıtlar Ağustos ayının sonuna kadar sürüyor diye biliyorum. Sadece davul olsa keşke derdimiz. İnci de Şehir dışında. Bir yolunu bulmaya çalışıyoruz. Kayıdı yakın arkadaşların yardımı ile alıp, kısmetse normal Kul kadrosu ile konserlere çıkabiliriz...

Ölmedik evet evet ölmedik hala msj yazabiliyoruz :)
herkes tatilde oldugundan bi süre msj yazamadık buraya dinleniyoruz enerji topluyoruz bu sene cok hareketli gecicek :)

cok uzaktayim coook. Nooldu sinmdi biz naaptik bu nss isini ulen medeniyetin besiindeyim internet bulamiorm. neyse herkese selamlar yorumlar icin tesekkurler gerci davul hakkinda kimse bise dememis ama olsun. ya ne biliim ozledim oralari eylulun ortasinda oralardayim... herkese selamlar.

bitsin artik bu yalandan hikayeeeeee

Ortadoğunun bu çok iyi çalıp söyleyen grubuna söylemelıyımkı şarkılarınız gercekten cok ıyı,vokal çok iyi,sizleri en yakında nerde izleyebılcegız???
hep aynı sözler,hep aynı yüzler!!!

AnGeLoFwOrDs demiş ki:
Ortadoğunun bu çok iyi çalıp söyleyen grubuna söylemelıyımkı şarkılarınız gercekten cok ıyı,vokal çok iyi,sizleri en yakında nerde izleyebılcegız???

hmm metulü bi kişilik yazmış..ben yine Kül ile karıştırıldığımızı düşünmeden edemedim :roll: ama iltifatları KUL adına kabul ediyorum teşekkürler yine de :p

keti demiş ki:
AnGeLoFwOrDs demiş ki:

hmm metulü bi kişilik yazmış..ben yine Kül ile karıştırıldığımızı düşünmeden edemedim :roll: ama iltifatları KUL adına kabul ediyorum teşekkürler yine de :p

ya keti sanırım düşünmekte biraz haklısın :? (cok salagımm),olsun ama dedıgın gıbı,bu dedıklerımı sıze demısım gıbı kabul etmenı dılıyorum artık elden ne gelır,kırdık bı pot :roll: :roll: :roll:

AnGeLoFwOrDs demiş ki:
keti demiş ki:
AnGeLoFwOrDs demiş ki:

ya keti sanırım düşünmekte biraz haklısın :? (cok salagımm),olsun ama dedıgın gıbı,bu dedıklerımı sıze demısım gıbı kabul etmenı dılıyorum artık elden ne gelır,kırdık bı pot :roll: :roll: :roll:

yok estafurullah.başımıza daha önce de geldi alışkınız biz :) sağol tekrar eheh

Nokia super sound yarışmasında oylarınızı bekliyoruz...

OOO Çağlarcığım nerelerdesin... özledik valla yaa gelde bitsin şu özlem. Bateri işinde bişi yapmadık abi. Normal kayıdı gönderdik. . .

Yaz tatili dolayısı ile çalışmaları nerede ise 0 a indirmiştik. Yinede kişisel olarak bir kaç bestelik şey oluşturduk. Yakında ( grup toparlanınca ) yepyeni besteler yolda hgaberiniz ola.. :)

ey kul grubu.nokia'da başarılar.şarkınızı dinledim oradada.röportaj dahil herşeyi okudum.beste üzerine yoğunlaşmanız güzel bir karar.en yakın zamanda görüşmek konuşmak dileğiyle başarılar

Geri