Unknownia [Numetal/Hardcore] - Kocaeli

İzmit'li nu metal grubu Unknownia,uzun süren grup içi değişimlerden sonra,beklenen demo albüm "Un-Liana" yı sonunda çıkardı.
Grupta henüz bi basçı bulunmadığı için kanal kayıtta basları Onur çalmıştır.

Grup Üyeleri:
Ufuk-Vokal
Onur-Gitar&Bas alt yapıları
Cem-Davul

unliana29lb.jpg

Unknownia-Sen Olmasanda

Unknownia-Taktım(cover)

Unknownia-Unknownia

Unknownia-Bir Öfke

Unknownia-Un Liana(Anlıyana)

Unknownia-Yoksun

Unknownia-Sensizde

Unknownia-Sıfır Denge

Unknownia-Stop

www.unknownia.tk

Yorumlarınızı Bekleriz..

süper arkadaşlar..bustika dinletti sayılır parçalarınızı dorian forumda..kayıtlar hücum sanırım..ama güzel yani dinlenebilir..beğendim takip listeme aldım sizi de :D kolay gelsin..

Arkadaşlar forumunuz hayırlı olsun kusura bakmayın size ankarada birşey yapmadım...Umarım ileride yapacağım.
Grup yetenekli elemanlardan oluşmuş olduğu belli kayıtların kalitesi çok iyi değil ama besteler güzel...
Başarılar...

merhaba ben unknownia nın solistiyim,kayıt kanal kayıttır.bazı şarkıların linkini dondurduk çünkü miksajdan dolayı vokaller az duyuluyodu farketmemişiz onuda 1-2gün içinde düzeltip tekrar upload edicez ;) bizden ayrılmayın..

ya ben tüm şarkıları indirmiştim..bazı şarkılarda sorun var gibiydi..iyi olmuş dondurmanız..ses az geliyodu da :D

neyse taktım coverı ilginç ama hoş olmuş :D

hangi şarkıları dondurdunuz ? bekliyoruz son hallerini..hadi kolay gelsin bakalım..

ya ben tüm şarkıları indirmiştim..bazı şarkılarda sorun var gibiydi..iyi olmuş dondurmanız..ses az geliyodu da :D

neyse taktım coverı ilginç ama hoş olmuş :D

hangi şarkıları dondurdunuz ? bekliyoruz son hallerini..hadi kolay gelsin bakalım..

Bu grubun bustika diye bir arkadşlrı vr kız adını bilmiyom ehueh beni msnden silmişti aklıma gelmişken yazayım kulaklarını çekecem onun euhe

DEP_REM demiş ki:
Bu grubun bustika diye bir arkadşlrı vr kız adını bilmiyom ehueh beni msnden silmişti aklıma gelmişken yazayım kulaklarını çekecem onun euhe

öm ile bildirdim.. Tekrar kusura bakma.. diğer msn'e eklemeyi unuttum.. Msn 'de teneke muhabbeti yapanlar olunca ayrı bi msn açtım.. Ekle haa.. Hadii görüşmek üzere :D

bu ne yaa

ya abi açık konuşuiim izmitliyim bende ama utandım yaa berbat bence vokal bence kötü ya müzikler hep bişeleri hatırlatıyo ya berbat açıkçası davulcu da kötü ya ne biliiim keşke daha iyi şeyler olsaydı ama taktım güzel makara olmuş

Re: bu ne yaa

ryhthmer demiş ki:
ya abi açık konuşuiim izmitliyim bende ama utandım yaa berbat bence vokal bence kötü ya müzikler hep bişeleri hatırlatıyo ya berbat açıkçası davulcu da kötü ya ne biliiim keşke daha iyi şeyler olsaydı ama taktım güzel makara olmuş

bence sen müzik anlayışından utan,makara olsun die müzik dinleyen insansın daha ne diyim.ben kotu elestiriyede açığım ama haklı eleştiriye,senin bu yaptığın eleştiri degil dozu yüksek başka bişey,ayrıca türkrocktaki ilk mesajında da böle bi eleştiri yapman çok hoş,foruma girer girmez kendini belli etmişin.

teşekkürler

Geri