Unknownia [Numetal/Hardcore] - Kocaeli

elestirilerini hakaret boyutuna tasıyan arkadaslar icin konusayım:Amatör bir grubun demosunda normal karsılanabilecek hatalar nie bu kadar ön plana cıkarılmaya calısılıo anlayamadm.Biz bu demoyu yaparken hadi arkadaslar mükemmel bir sey yapıcaz ortalıgı kırıp geciricez gibisinden bir iddiamız olmadı.Amac birazda olsa adımızı duyurabilmek ve hatalarımızı görüp bundan ders cıkarmaktı.kendi ülkesinin hatta kendi sehrinin amatör grubuna saldıran bu zihniyeti kınamaktan baska bir sey gelmiyor elimden.Böyle yıkıcı elestiriler anca popculara yarar en sonunda piyasada adam gibi sert müzilk yapan grup kalmaz bu bizden utanan arkadaslarda Petek Dincöz dinler onlarla gurur duyarlar!!!

ya allah aşkına yapmayın ya bende müzisyenim. hepimiz burda aynı şeyin peşindyiz.. illa ben övimmi abi ya berbat dedim çünkü gerçekten çok ii bi iş diil keşke daha iyi olsa da abi borru gibi desem.. ya inş. çok ii olur da öle derim yeni demolar var sanırım hepsini dinlicem

ryhthmer demiş ki:
ya allah aşkına yapmayın ya bende müzisyenim. hepimiz burda aynı şeyin peşindyiz.. illa ben övimmi abi ya berbat dedim çünkü gerçekten çok ii bi iş diil keşke daha iyi olsa da abi borru gibi desem.. ya inş. çok ii olur da öle derim yeni demolar var sanırım hepsini dinlicem

sen hala mı konuşuyosun ya..sanırım sen ilk demoyu dinlemişsin,grup o zamandan bu zamana çok çalıştı,hala ısrarlıyım senin tabir ettiğin gibi değil bu grup,bi de seni görmek lazım..ne kadar müzisyensin.. :twisted:

Kimse şişirmek için yorum yapmıyor burada!! Sen bence ilk önce yazdıklarına bir bak.. Kaydı beğenmiyorsun şarkılarıda,ama sadece makarasına "taktım" ı beğeniyorsun.. İlginç :roll: :twisted:

arkadasım kimse senin övgüne muhtac diil.begenmemeni herkes normal karsılıyor ama böyle saldırman garip yani.biz sadece adam gibi elestiriye acıgız onun dısında bosa nefes tüketme.bi de görüsmek istiorm demissin nie görüsmek istiosn onu da anlamadım.ama görüsürsek sana hayrına insanlık dersi vericez ok?ayrıca ona buna b.k atmak kolay sende müzisyenligini gösterrsn umarım en kısa sürede...

ryhthmer demiş ki:
yasiz burda birbirinizi şişirmeye alışmışsınız hiç güzel kayıtlar diiller ya bakın izmitin nersindensiniz sizle görüşmek istiom

Arkadaşım yazmış olmak için yazmışsın.Müzikten anlayan adam böyle bi açıklama yapmaz.

Gruba başarılar diler hiç bir şekilde seviyenizi düşürmeminizi temenni ederim..

Abi ne zaman bitecek bu tür tartışmalar, b.k atmalar :?: Burda bir emek bir ürün var sen beğenirsin veya beğenmezsin.Belki 'adam gibi' eleştiri yapmak istersin ve beğenmediğin yönleri söyler ve böyle olsaydı daha iyi olurdu dersin.İzmitli ardaşımıza gelince çok iyi çalabilirsin belki bu yüzden sana kötü geldi.Ama bu b.k atmalar önyargından dolayı ise 'müzikle uğraşan' biri olman için önyargını yenmeni öneririm.

Ayrıca demonun tamamını dinleğini sanmıyorum.Bence eleştiri yapabilmek için birkaç kez dinlemek gerekir şarkıyı.İlk dinleğinde hoşuna gitmeyen bir kısmı sende kolaylıkla önyargı oluşturabilir.
Gelelim benim eleştirime :D Davullar daha iyi olabilrdi üzerinde fazla uğraşılmadığı belli oluyor.İlk demomuza göre(not:eski grup üyesiyim) daha kaliteli olmuş.Ufuk(vokal) gerçekten vokalini geliştirmiş.Kuzene(Onur) laf yok güzel çalmış o da bazı yerlerde s.çtığını kabul ediyor.Herkese başarılar lütfen heves kırmayalaım.(gaz vereceksek de belli oranda olsun :LOL: )

Hetepes-Sekhus demiş ki:
Abi ne zaman bitecek bu tür tartışmalar, b.k atmalar :?: Burda bir emek bir ürün var sen beğenirsin veya beğenmezsin.Belki 'adam gibi' eleştiri yapmak istersin ve beğenmediğin yönleri söyler ve böyle olsaydı daha iyi olurdu dersin.İzmitli ardaşımıza gelince çok iyi çalabilirsin belki bu yüzden sana kötü geldi.Ama bu b.k atmalar önyargından dolayı ise 'müzikle uğraşan' biri olman için önyargını yenmeni öneririm.

Ayrıca demonun tamamını dinleğini sanmıyorum.Bence eleştiri yapabilmek için birkaç kez dinlemek gerekir şarkıyı.İlk dinleğinde hoşuna gitmeyen bir kısmı sende kolaylıkla önyargı oluşturabilir.
Gelelim benim eleştirime :D Davullar daha iyi olabilrdi üzerinde fazla uğraşılmadığı belli oluyor.İlk demomuza göre(not:eski grup üyesiyim) daha kaliteli olmuş.Ufuk(vokal) gerçekten vokalini geliştirmiş.Kuzene(Onur) laf yok güzel çalmış o da bazı yerlerde s.çtığını kabul ediyor.Herkese başarılar lütfen heves kırmayalaım.(gaz vereceksek de belli oranda olsun :LOL: )

eyvallah ferhat 8)

unknownia demiş ki:
Hetepes-Sekhus demiş ki:

eyvallah ferhat 8)
lan canım saol:D

ulan kapatın lan bu formu denyo bi kayıt üzerine amma laf yazdıınız.. izmitliyim
ok görüşelim hanginiz olursa olsun grup üyeleri hangi okulda okuo9nuz

Ben müzisyenim diyorsan ; Sana göre demonun kötü olmasının nedenini anlaman lazımdı.. Demo yapmak o kadarda kolay bir iş değil.. Maddi-Manevi bir sürü gerekliliği var.. Sende müzisyenim diyorsan bunları anlayışla karşılaman gerekirdi bence..

Şu anda piyasada bulunan bazı grupların demoları çokmu kaliteliydi.. Veya onlar o zaman entürman ve vokal olarak çokmu iyilerdi.. Onlarında karşılarına Maddi-manevi sorunlar çıkmıştır.. Heleki maddi sorunlar fazlasıyla.. Bu grupta bu demoyu yapmak için çok çaba gösterdi.. Ellerinden geleni yaptılar.. Fakat işte dediğim gibi bazı engeller çıkıyor.. Mademki sende müzisyensin.. Bunlarda senin karşına çıkmıştır eminimkii.. Ayrıca grup hakkında denyo ve aşalıyacağı kelimeler kullanmak sana hiç düşmez.. EMEÐE SAYGI!! :twisted:

Geri