Taze Grup Sorunları

Klasik mi,veya konuşuldu mu bilemiyorum ama kendini duyurmaya yeni hazırlanan bir grup olduğumuz için bazı şüphelerim/sorularım olacak.

1-Birçok grubun üstünde durduğu bir sorun bu.Kendinizi tanıtmak.Muhteşem de çalsak,berbat da çalsak kendimizi nasıl tanıtacağımızı bilemiyorum.İnternet sayfası yapsak kim nerden duyacak,çaldığımız yerlerden duyurular falan yapsak kim amatör bir grubu merak edecek gibi şüphelerim var.Yani kısacası kendimizi nasıl duyurabiliriz?

2-Henüz bir kaydımız yok ama yakında hayırlısıyla bir demo kaydedicez.Şuana kadar hiç kayıt tecrübem olmadı.Benim asıl merak ettiğim ise (gitar çaldığım için) özel tonlar nasıl elde edebilirim?Yani herkesin amfisinden aldığı klasik tonlardan değil de bir riff falan duyduklarında "Ooo bu onların gitar tonuna benziyor" dedirtecek ne yapabilirim?Teçhizatım ise pek fazla sayılmaz,bir crybaby 535Q wah pedalı ve boss mt-2'ye sahibim..

3-Festivaller,konserler vs. için nerelere başvurabilriz,bedava olmak üzere?

4-Demoyu hücum kayıt düşünüyoruz.Ne dersiniz? Veya neler önerirsiniz?

1000 kişilik kapalı alan @ Alternatif, Punk, Trash, Gothic, Hardcore, Metal

Sahne: Deo Karantina, Lucy Fear, Afektif, Mariama, Agora, Eleusis, Angel Cancass, Antimedya, Poker, Delay, Kata, Kabile.
Zaman: 5 Mart 2006 Pazar
Fiyat: 12 Ytl + Bira
Başlangıç: 13:00
Bitiş: 04:00
Yer: Denizköşkler Mah. Dr. Ahmet Cad. No:71 Avcılar - İstanbul (clup fox)

Organizasyon: Wartime
İrtibat Msn: [email protected] - [email protected]

http://rapidshare.de/files/13701048/PARTY.jpg.html

izmirdeysen genelde repertuvar grupları çoğunlukta kendi demo olayına gircekseniz merak etmeyin bişeler birileri sizi bulur. tek siz müzikte kendinizi bulun..

Geri