Erythrocyte (Death Metal)- izmir

Petrucci_21 demiş ki:
Dün akşam In Spite gitaristi ant abi ile konustum tecrubelerinden yararlanmak için ona basvurdum. Biz bu işi para için yapmıyoruz dediğimde "egr oyle olursa zaten yandınız demektir" dedi " zaten bu işi para için yapan nadir gruplar vardır" dedi... gercekten de oyle ben para peşinde koşsam neden bi servet ödemek durumda kalıyım ekipman için???
doğru demiş
para için yapılmamalı neyse konuyu dağıtmayalım
bi demo hazırlamaya bakın bence
üç dört çalışmanızdan oluşan bi demo
hayatta başarılar

ewt smitd içinde butun calısmalarımızın oldugu bi demo hazırlıcaz cd seklinde dagıtabildiğim kadar dagıtcam burdan da arkadaslara dagıtıcam onlar dagıtsın herkes de bilgi sahibi olsun. simdilik 5 sarkı var

biraz geç bi yorum olacak ama demonuz ii olmuşş tabii siz daha iisinide yaparsınızz eminimm şu cd işini yapın gerçektenn ii olurr neysee beklemeye devam ediyorum ben genee size ii çalışmalrr grşrz sonraa..... :D

Arkadaslar kaydı güncelledik... başlığın en başında 1. sayfada linki verdim burayada veriyim dedim arkada kalırsa burası ilk sayfadan alması kolay olur kayıtlar geldikçe hepsini ilk tanıtım sayfasına eklicez...
bu arada son bir beste daha yaptık onun aranjesi bittikten sonra onu da atıcaz buraya

I Hate My Life

Bol Metalli günler herkese :D

[/i] yeni kaydı dinledim süper olmuş tek kelimeyle sololar falan çok güzeldii bu arad ekliyeyim hande sesinee bittim süpresinn!!(-niz) hızlı hızlı devam edin... :D

arkadaşlar biraz dikkatli olalım bakın biraz ciddi olun bu forum yazılarınıza falan dikkat edin uymaya calısın kurallara yoksa turkrockta baslıgımız kilitlenir uzun bir süre tanıtımımız ertelenir biraz dikkat edin lutfen biz boyle yaparsak baslık sahibi olarak, millet ne yapmaz dua edin baskası uyarmadı ben uyarayım dedim bi daha dikkat edin serkancım ve handecim :D kızmayın bana

I hate my life isimli parçanızı dinledim kayıt her ne kadar güzel olmasada özellikle bass çalan arkadaşı tebrik ediyorum genel olarak grupta çok iyi bir görüntü çizmiş bence başarılı bir parça olmuş ve kanımca takip edilmesi gereken bi grup zaten piyasada bu tarz grup kıtlığı var umarım piyasadaki bu boşluğu doldurursunuz umarım sizi bir gün Ankara'da da görürüz.
Saygılar......

Tesekkurler ges-tapo yorum için begendiysen ne alâ. evet kayıtlar şimdilik evdeki kısıtlı imkanlarla yapılan kayıtlar.o yuzden en azından sound hakkında herks bilgi sahibi olsun die boyle bişey yapalım dedik. tabi zamanla studyo kaydımız da olcak album kaydımız olcak işallah. umarız Ankara'ya da gelme fırsatımız olur belki ordan da dinleyicimiz olur.

Tesekkurler...

slm gençler,
14 aydır izmirde değilim.Edirnedeyim.Askerlikten yırtamadık 24.yaşımı burda geçirdim.(Asa Asa 24 de kadar dayandık yakaladılar)
Dün sabaha karşı nobette irsaliyede dayak yedım üssümden.sizi dinlerken yakaladı.Müzikten anlasa ..., nese..

Yıkıcı eleştirilere kulak asmayın.Bizeed yapıldı çömezken yedik hepsini.Tek telden şu iyi çalıyo bu iyi sölüyoda demiycem.Hepinizde iş var..

Umarım izmirde biyerlere gelirsiniz.Edirneden sevgiler,İzmiri çok özledim,Çok az kaldı burdan sağ kurtulursam tabi.

herkese sevgiler.

dostum tesekkurler yorum için. Ama senin durum sakata gelmiş biraz... :D bende düşünüyorum oraya ne gitar gider nede mp3 player ne halt yicem orda metalsiz diye heralde bende senin gibi dayak yerim ama ben surekli yerim akıllanmam :D sana hayırlı teskereler dostum bakarsın askerden dondugunde konser olur bizim gelirsin bekleriz
yani. :D

metal dinlemem, ama merak ettim parcanizi indirip dinledim..
elinizde olan imkanlarla evde hazirlamissiniz sanirim(oyle okudum bi yorumunuzda)buna ragmen studyoda kayit yapan bicok amator grubun kayitlarindan daha iyi...bugunki muzik piyasasindan farkli olarak kendi yolunuzu cizmeniz guzel bisey..umarim basarili olursunuz.bircok grubun kendi tarzlarinda baslayip daha sonra piyasa oldugunu hepimiz gorduk..insanin agzi acik kaliyo , bu grup bu parcalari nasil soyler diye...ama oluyo demek..tabi bunlarin altinda hep para nedeni yatiyo,biyerde onlarada hak vermiyo diilim(mesela once sen kendine bak diyorum,sevdiin bi bolumumu okuyosun cevap hayir peki neden cunku sevdigim meslekte para yok,ama okudugum bolumde istemediim kadar var).
dikkatimi ceken sey sizin bastan bu isi para icin yapmadiginizi soylemenizdi...umarim hep ayni goruste kalirsiniz.
basarilar.

bum tesekkurler destegin için kayıt hakkında gercekten moral verici bir yorum yapmıssın... Evet ne olursa olsun muzik ve para ilişkisi hakkında cok fazla soylencek sey var hatta cogu muzisyenin (bu bizde olabiliriz) aklı ermediği seyler var. Ama su bir gercek piyasa diye bir tarzı sadece turkiyede duydum benim izlenimlerim bunlar. Yani avrupa veya diğer yerlerdeki gruplar her zman kendi besteleri ile biryerlere gelmişler.Herseyden öte tüm hepside besteleri piyasa olsun para kazanalım diye değil hissettikleri duygulardan yola cıkarak yapmıslar. işte buda kısaca muziktir bence.bizim sevdiğimiz tarzda metal bu kolda beste yapmaya calısıyoruz hissettiklerimizi duygularımızı bu sekilde acıga vuruyoruz. Yani alternatif,punk,progressive hiç ayırmayız dinleriz kendimize gore bir bilincle...

Saygılar...

Evt bass lar bilgisayardan yazıldı midi olarak şarkıya eklendi.Ayrıca tüm arkadaşlara yorumları için teşekkürler ;)

Erythrocyte Drumz..

Evet jester buragın da solediği gibi bass lar midi maalesef. daha once de belirtmiştim bu kayıt cok amator bi kayıt evde yaptıgmız için. Eh tek sarkıyı kayıt için studyoya girmek biraz maddi acıdan mantıksız geldi hepsini adam gibi duzenlediğimiz zaman studyo kaydını gondericez buraya. Tabi volkan caldıgında o suni bass lardan kurtulup capcanlı ve daha ruhlu bi sekilde olcak kayıtlar ;-)

Geri