grup olarak evde çalışmak zorunda kalanların dikkatine!(esk)

T

tugcenn

biz eskişehirde grupça birşeyler yapan 5 kafadarız ama çalışmalarımızın çoğunu evde yapıyoruz(evi biraz stüdyo ya çevirdik de evde bateri bile var ;) ) neyse tabi başımızdan şikayayetler eksik olmuyor.ama bizde hep çalışmak istiyoruz.eminim bizimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlar vardır.onlara sesleniyorum.biz birkaç grupla anlaşıp ufak bir yer ayarlayalım kirası neyse bölüşelim hem stüdyo derdinden hemde bu şikayet derdinden kurtulalım diyoruz.umarım bu ilana en yakın zamanda cevap yazan birileri olur...irtibat için:[email protected]

Garaj'da acayip eko olur, ne çaldığınızı duyarsınız ne de başkasının çaldığını. Benden söylemesi, bulabildiğiniz kadar küçük bi yer tutun. Tabi yalıtıma falana filana para harcamayacağınızı farzederek söylüyorum bunu.

Eskişehirde yeni açılan yerler ilgili yeterince , fakat saati 10 YTL çoğu yerde...Herhalde konuşulsa sürekli gidilmesi halinde fiyat düşer...Bagetleri pedalı penasına kadar veriyorlar

ewin tawanını we duwarları yumurta kartonu kapla kira parasından kurtul bence en iisi ben öle yaptım. hiç bi komşu bişey demiyor.Ama davulun sesi gider mi gitmez mi tam bilmiyorum.

Geri