Yalnış (Alternatif - Hard Rock) - Bursa

1279_1197361248.jpg

Tarz : Hard Rock - Modern Rock

Grup Elemanları

Vokal: Leyla Puliçe
Solo gitar: Mert Şahin
Ritm gitar: Tolga Altındal
Davul: Armağan Soybaş

Grup 2005 yılında kuruldu.Tamamı Uludağ Üniversitesi öğrencilerinden oluşan grup güvendiği ve benimsediği repertuarı oluşturmak ve bestelerini nihai sonuca ulaştırmak için stüdyo çalışmalarına devam ediyor...

Görüşleriniz ve yorumlarınız için:

Mail: [email protected]
Web: http://www.myspace.com/yalnistr
Web: http://www.yalnis.com

Arkadaşlar ben bu grubun basçısıyım

Başlık altında eksik olan bazı şeyleri eklemek istedim

Grup, 2005 yılının Ekim ayında kuruldu. Bass gitarist ve ritm gitarist,davulcu ile de solo gitarist önceden tanışıyorlardı. Gruba vokal Işık ta dahil olduktan sonra grup çalışmalara başladı.

Stüdyo çalışmalarından sonra 1 Mart Çarşamba gecesi Bursa Çaçaron Bar'da Out of Banana grubu tek başına sahne aldı. Devamında her perşembe Out of Banana grubu olarak Çaçaron sahnesindeyiz.

Repertuarımızda daha çok alternatif rock ağırlıklı parçalar yer almakta.
HIM,Audioslave,The Cure,Mor ve Ötesi,Cake,Aylin Aslım ve Tayfası,Muse,Duman,Vega ve bi de Yavuz ÇETİN :) gibi gruplar dışında Madonna,Aslı,The White Stripes coverları yer almaktadır.

en büyük hayranınız benim. böyle devam edin. ben çok eğeleniyorum her hafta. böyle devam edin. hepinizi çok seviyorum. :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Vizelerle boğuşma nedeniyle programa verdiğimiz 2 hafta aradan sonra:

20.04.2006 Perşembe Saat 22:00 Out of Banana@Çaçaron

Hepinizi bekleriz.

arkadaşlar çıktığınız bu yolda hepinize başarılar dilerim. Çok güçlü (hem ses hem karakter olarak) bir vokale sahipsiniz. Daha Bursa'ya gelip sizi dinleyemedim ama en yakın zamanda geleceğimden emin olabilirsiniz.

Anemi grubu olarak her türlü desteği elimizden geldiğince sağlayacağımızı bilin.

Sevgiler&Saygılar

arkadaslar izmirdeki kardes grubunuz RUTİNden basarıılar iyi calısmalar ha bu arada bugun gelıyorum bursaya sizi dinlemeye haberiniz ola

Grupla ilgili son haberler:
-Vokalimiz Işığın mezun olup Bursa`dan ayrılması nedeniyle vokale Leyla geçmiştir.
-Grubun adı "Yalnış" olarak değiştirildi.
-Tarz konusunda bir takım değişiklikler yapıldı.

Gelişmeler burdan duyrulmaya devam edilecek. Bizimle olduğunuz için mutluyuz.

heh heh yok bilerek yalnış dedik yaw hani yanlış arayanlar heyvanlık etmeyip önce kendi yanlışlarını düzeltsin diye :eek:

oysa ki biliriz güzel türkçemizde yanlış kelimesi bir kurala,bir ilkeye,bir gerçeğe uymama durumudur.Yanılmaktan gelir 8)

Geri