Blue Velvet (Blues-rock) Ankara

Blues çalan bir grup.
gitaristinin adının batur olduğunu öğrendim.Geçtiğimiz odtu rock'n blues günlerine çıkmışlardı.Bu günde odtü rock şenliğine çıktılar.Gerçekten mükemmel bir grup.Bu adamlar hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..

Gitaristin adı batur (hemen düzelteyim) :D bugün yine şahane bir peformans izlettiler bize tabi Batur her zamanki gibi beğenmedi yine kendisini rezalettim gibisine şeyler söyledi. Zaten iyi diyeceği performansını merak ediyoruz... :D :D

nası bir rezalaetmiş o acaba??!!!:) bugünün böyle olacağını biliyordum,çok iyi olduğunu düşündüğüm gruplar vardı çünkü perşembe gününde,yanılmadığımı gördüm.yine muhteşemlerdi.blue velvet a bize yaşattıkları güzel anlar için teşekkür ederiz,çok iyi,çok tatlı,çok sempatik,çokk yetenekliler.batur ayrıca gitarı yalamış yutmuş bir insan gibi sanki:p herşeyden önemlisi bize verdiği duygu mükemmel,bir insan nasıl bu kadar hissederek ve karşısındakine de hissettirerek müzik yapabilir bunu gösterdi bize. tebrikler,blue velvet ı tekrar dinleyeceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyoruz..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya bu arada konserde çaldıkları parçaları bilen varmı?ben yeni yeni blues dinlemeye başladım o nedenle şarkıları bilmiyorum ama çok hoşuma gitti çaldığı parçalar.Gerçi mutlaka baturun çalış tarzınında etkisi vardır.

Arkadaşlar , yaptıgınız guzel yorumlar icin grup adına teşekkür ederim . Ben kısaca bilgi vermek istiyorum .

Baturalp - Gitar - ---- Galiba kimse bilemedi arkadasımın ismini :) :p
Erdinç - Bass
Nazmi Can - Davul - Bu ben oluyorum ...

Ayrıca , sorusu olanlar olursa , ozel mesaj yoluyla cevaplayabilirim . Lions_in_the_cage , sana ozel mesajla playlisti yollayabilirim eger istersen .
Bu arada forumlara pek bakamadıgımıs icin boyle oluyor arkadaslar kusura bakmayın . Ama gercekten cok tesekkur ederis . Biz cok eglendik . Bize destek olan herkese teşekkur ediyorus . Bu kadarını hakediyor muyus bilmiyorum .
Batur oyle der aldırmamak lasım , ben onu ogrendim :) Yani , sizin hosunuza gidiyosa iyidir , gitmiyosa kotudur . Baturun kendine gore ise her zaman kotudur . Gerci , iyi oldugum zaman iyiyim diyorum diyo ama :):) Neyse ... Bis eglenmek icin musik yapıyoruz sadece . Zaten izleyen herkes farketmiştir sanırım bunu . Bu yusden , bilgi verebileceğim pek de bişi yok aslında . Baya zamandır oyle bearberce hoplayıp zıplıyorus . Heralde bu kadar diyebilirim ... Umarım bizi dinleyenler de keyif alır . Ben ayrıca Batur adına da tesekkur edeyim :):):)

bncedee ciddi anlamda ii bi grupp.. yani hersey batur un ustune kalmıoo herkes herseyi paylasıoo.. vee ortaya super performans cıkıoo..tabii sözleri unuttup mırıldanmaları saymıorzz :) okdar guzel performansaa .. başarılar diliorzz tabiki..;)

Bu arada konser veya konserler olursa buradan da belirtmeye calışcaz , İlgilendiğiniz icin tekrar teşekkürler . Batur ve Erdinc de eminim bu yazılanları gorecektir ve cok sevinecektir . Bugunku performansını begenmemesine şaşmamalı biz provalara ara vermiştik elimizde olmayan sebeplerden oturu , o bakımdan performans bizi cok tatmin etmedi .Yani Batura ben de katılıyorumı , ama gercekten cok daha iyisini izleyeceğinize eminim daha sonra . Bu kadar soyleyebilirim . Yani , daha iyisini goreceksiniz umarım . Zaten , galiba sahnede yaptıgımız seyden tatmin olsaydık , iyi caldık diyebilseydik boyle olmazdık sanırım .Yine de begendiğinize cok sevindim. Neyse ben sözü fazla uzattım sanırım . Tekrar konserlerde gorusmek uzere...

çok iyi çalıyorlar ve eğlendriyorlar kesinlikle sanki süleyman bağcıoğlu dinliyomuş gibiydim...ancan şu yavuz çetin coverlarına alışamadım gitti...

kesinlikle harika çalıyorlar ve ben kendimi süleyman bağcıoğlu dinliyomuş gibi hissettim.umarım başarılarınız devam eder böyle.ama şu yavuz çetin coverlarına alışamadım gitti...

Herkeze çok teşekkür ederim.Okuduklarım gerçekten bana moral verdi. Umarım daha iyi performanslarla da gene beraber oluruz. Herkeze tekrar teşekkür ederim. :)

SRV ı,Eric Clapton ı, Jimi hendrix i bu kadar yaşayarak,yaşatarak çalan,biyandan gayet başarılı bi şekilde vokal yaparken biyandan gitarına bu kadar hakim olan bi adam kolay bulunmaz bence..Kendine kötüyüm desede izleyen ve bu tarz çalan çoğu gitaristin "gitaristim" demeye utandığı bi performans sergiledi izlediğim 2 konserinde de baturalp.Tuşesine hayran kaldım :roll: Ayrıca erdinç ve nazmican da çok hissederek çalan, ve sağlam müzisyenler, hakikaten müzik yapan ve bunu 3kişiyle yapan bi grup blue velvet..Umarım bigün yüzyüze konuşma tanışma fırsatımız olur,başarılar...

blue velvet ı replik bardaki 3 gruplu bi konserde izlemiştim ve ilk gruplardı!!! istanbuldan gelmiştim ve biraz geç kalmıştık arkadaşlarla ama diğer 2 gruptan sonra valla yaptıklarının tadı damağımızda kaldı tam blues moduna girmiştik ki bitti...birden bi tip çıktı diğer grupta bu ne dedik yani:) bu velvet ismi acaba velvet underground dan mı geliyor onları da çok severek dinlerim de hatta ben orda bişeler demiştim arkadaşlara keşke pale blue eyes ya da sweeet nuthin' çalsalar diye!!! bi de bu gazla çalarken bi johnny be good bekliyordum ama gerçekten süperdi...ciddiyim!!

Ankara blues için ideal bir memleket. Dinleyici daha yatkın. Açıkçası İstanbul'da bunun eksikliğini yaşıyoruz. Blues icra etmek için gerçekten hissetmek gerek, Blue Velvet'in bunu becerebildiği anlaşılıyor.

böyle sabırsızlıkla bekledim konseri. beklerken fazlaca hoplama zıplama olayına girmişim bu arada. ama mükemmel oldu. ya zaten mükemmeldiniz. ah bi de şu last kiss... vay be dedim. hakkaten nerden aklınıza geldi. çok merak ediyorum :)

tebrikler.

arkadaşlar blue velvet mi önce çıkacak yoksa oyunmu?
ben blue velveti izlemek istiyorum da ona göre gelecem cuma günü.saat kaçta çıkacağını öğrenirsem iyi olur

Birde baturu tanıyan birileri bana baturun mail adresini Özel mesaj atabilirmi?Ona bikaç şey sorucamda.

Geri