MesWa elektro gitar...

arkadaslar niyetimde electro almak var.takdir edersinizki ibanezi sectim(oneriler doğru)ltusunda.ama bu aleti netten görünce içim bi hoş oldu.ibanezin bi gitarı var bunun aynısı ve fiyatı 2.500 ytl di herhalde.bunun fiyatıda 267 ytl.şimdi emutasyon olduğu kesin ama bu kadar fark edermi ve kullanıcıları varsı bilgi versin lütfen.

gitarın resmi;

1666490_0.jpg

ankara doremide vardı bunlardan.şekilli gitarlar yapmışlar adamlar ama tamamen göz boyama.gitarın içindeki ağaçmı değilmi o bile belli değil.böyle gitarlardan uzak durun.bu gitar bu sene var seneye yok.uzak doğu gitarı alcaksanız bile bi kaç senedir piyasada var olan kendini kanıtlamış şeyler alın arkadaşlar.böyle bi sene var olu seneye göremediğiniz garip gitarlara para vermeyin.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım beyler sağolun.farklı olduğunu biliyordum ama bu kadarda olcağını tahmin etmiyordum.ibanezin o modeli çok hoşuma gitmişti.o kadar para verip alamiycağım için bunuda görünce biraz yavşadım acıkçası

kanma böyle şeylere ,görüntü olarak bile taklit olduğunu belli ediyor, izmirde bi dukkanda vardi böyle vai nin kullandiği jem gibi klavyesi çiçek işlemeli falan ama markası da puLse idi.. :p

Geri