Yeni içerik

Repeeat(Alternative Rock) - Ankara

ges-tapo demiş ki:
Yıllardır sürdürdüğüm araştırmalar sonucunda içerek güzelleşilmiyo arkadaşım bunu bilin yaaaaaaa yani bizzat test ettim ve gördüm sonuç ortada:)
Bunun dışında arkadaşlarım maalesef yanınızda olamicam ama size konserde başarılar dilerim eminim ki süper bir konser olcak....
mert'im sen üzülme, ben seni biliyorum ;)
konustuk zaten senle...
sana da başarılar sınavda, senin işin daha zor :D
çağdaşım saolasın, senin orda olacagını bildigim için ayrıyeten içicez:)

yarın için başarılar dostlarım,şiddetle bekliyorum ;)

ayrica içeceğiz tabi çağrıcım,tokuştura tokuştura yuwarlayacağız ;) sarhoş olup sahnenize atlarsam şaşırma,ama başak beni parçalar orası ayrı :D

CaGDaSH demiş ki:
yarın için başarılar dostlarım,şiddetle bekliyorum ;)

ayrica içeceğiz tabi çağrıcım,tokuştura tokuştura yuwarlayacağız ;) sarhoş olup sahnenize atlarsam şaşırma,ama başak beni parçalar orası ayrı :D

Ahaha!seni parçalamak ne kelime buyur gel beklerim sahneye! :D ayrıca teşekürler şimdiden

L

legend_iero

repeeat reloaded!! :p :p

arkadaslarim tebrik ederim hepizi teker tekerr....

hayaticim parcaladin kendinden gectin davulla bütünlestin ... :p :D :p

_______
efsane

efs, romi teşekkürler yorumlarınız için...
beğendiğinize sevindim, ama açıkcası black night'ı daha iyi bitirmeyi tercih ederdim :))
görüşmek üzere...

wbyeniyil1da6.jpg

performansızını bende tesadüfen izleme fırsatı yakaladım..
ses sistemininde yetersiz olması ve gruba zorluk yasatmasıda göz önünde bulunduruldugunda basarılydı.
tebrikler kolay gelsin

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler