İllegal (Alternatif,Türkçe Rock)-izmir

ThE_EvO demiş ki:
Peki Levent Abi bayramda gelmeye çalışacağım.. :twisted: valla o kadar sıkıntı,stres ve sinirden sonra oldu diyorsan kesin olmuştur,kolay kolay beğenmiyorsun sen.. :LOL: senin gitar işi noldu aldın mı yeni bebeğini?herkese selam... ;) :LOL:

Wallaha yeni bebeğim Fender Marcus Miller JB biraz nazlı ufak bi prüz var 3.5 milyar kadar onu çözme çabalarım sürüyor. Yakında kavuşacam.

Arkadaşlar 7 aydır birlikte olduğum ILLEGAL ile müzik çalışmalarımı sonlandırmış bulunuyorum. Eski grup arkadaşlarıma bundan sonraki müzik hayatlarında başarılar dilerim.. 1 Kasım'dan itibaren ALIVE ile bar programlarına yeniden başlıyorum. İlgililere duyrulur...

Evet arkadaşlar, Ulaş arkadaşımızın da BURADAN dediği gibi artık beraber değiliz. İLLeGaL bundan sonraki müzik hayatına Mete KIRLA ile kaldığı yerden devam edecektir. Bilgilerinize...

Levent_KAHYA demiş ki:
ThE_EvO demiş ki:
Peki Levent Abi bayramda gelmeye çalışacağım.. :twisted: valla o kadar sıkıntı,stres ve sinirden sonra oldu diyorsan kesin olmuştur,kolay kolay beğenmiyorsun sen.. :LOL: senin gitar işi noldu aldın mı yeni bebeğini?herkese selam... ;) :LOL:

Wallaha yeni bebeğim Fender Marcus Miller JB biraz nazlı ufak bi prüz var 3.5 milyar kadar onu çözme çabalarım sürüyor. Yakında kavuşacam.
levo marcus senın olur ınsallah kardesım..bende kısmetse laklandıma kavusucam yakında :D iyi gunlerde calarıs ınsallah..kolay gele

Evet arkadaşlar size 1 iyi bir de kötü haberim var. iyi haber sonunda fenderimi aldım; ama marcus miller değil precision bullet delux, kötü haberim ise kendi açımdan kötü çünkü ben de bazı müzisyen aradaşlarım gibi vatani görevim için ayrılıyorum. bu şu an için nisan ayında da olsa, nisan ayında müziği bırakıyorum. Bir de baktım yorulmuşum. 2001 yılından bu yana aktif olarak çalmaktayım. Bu güne kadar hep gelecek vaad eden gruplar kurdum; ama hep kardeşim dediğim adamlardan tokat yediğimden hiçbir grubum hedeflediğim seviyeye gelemedi ve yeniden başladım. bu 1,2,3 oldu ama sonunda ben de yoruldum. İllegal'e gelince o da S.O.S gibi benim bir çocuğumdur. S.O.S ben ayrılınca yok oldu ama İllegal devam edecek. Çünkü şuanki kadrosu çok yetenekli ve sabırlı bir kadro. Herkese selamlar.

Levent_KAHYA demiş ki:
Evet arkadaşlar size 1 iyi bir de kötü haberim var. iyi haber sonunda fenderimi aldım; ama marcus miller değil precision bullet delux, kötü haberim ise kendi açımdan kötü çünkü ben de bazı müzisyen aradaşlarım gibi vatani görevim için ayrılıyorum. bu şu an için nisan ayında da olsa, nisan ayında müziği bırakıyorum. Bir de baktım yorulmuşum. 2001 yılından bu yana aktif olarak çalmaktayım. Bu güne kadar hep gelecek vaad eden gruplar kurdum; ama hep kardeşim dediğim adamlardan tokat yediğimden hiçbir grubum hedeflediğim seviyeye gelemedi ve yeniden başladım. bu 1,2,3 oldu ama sonunda ben de yoruldum. İllegal'e gelince o da S.O.S gibi benim bir çocuğumdur. S.O.S ben ayrılınca yok oldu ama İllegal devam edecek. Çünkü şuanki kadrosu çok yetenekli ve sabırlı bir kadro. Herkese selamlar.
kardeşim biz senin her zaman yanındayız.askerden de gelince de!her zaman senle calısmak isteriz!! bu işler sadece isim ve para DEÐİL:::en onemlisi iyi wakit gecirirken iyi şeyler uretmek!bunu unutanlar da war ama.biz ayrılmıcaz bunu bil!sende illegalin bascısısın.bırakmayız seni!!:D

Levent_KAHYA demiş ki:

sizi dungeonda dinleme fırsatı buldum caldıgız sarkılara ragmen(piyasa) hepinizin gercekten iyi müzisyenler oldugunuz belli,bence bırakma müzigi bende askerden gelene kadar aynı dusuncedeydim ustelik bizim yaptıgımız tarz ve piyasa hiç var olmamış underground olan bir piyasa ama hala devam bence devam etmelisin zaten sen müzigi bıraksan ,müzik seni bırakmıyacak,saygılar.

Geri