Troy Stetina 'nın gitar metodları

Arkadaşlar, çoğunuzun bildiği gibi Troy Stetina 'nın bir kaç tane gitar metodu var. İstanbul 'da bu metodların orjinalini satan bir yer var mı ? Teşekkürler..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
fender52 demiş ki:
birkaç tane diil benim bildiğim 6 dan fazla olduğu ve gerçekten çok yararlı bir method dur

iyi de benim ihtiyacım olan bilgi kaç tane metodu olduğu değil.. 3 ya da 5.. ben de zaten 4-5 tanesinin kopyası var, ama kalite çok kötü olduğu için faydalı olmuyor, resimler berbat, simsiyah.. ben orjinallerini nereden bulabilirim, o konuda bilgi rica ettim :D

esarikaya demiş ki:
fender52 demiş ki:
birkaç tane diil benim bildiğim 6 dan fazla olduğu ve gerçekten çok yararlı bir method dur

iyi de benim ihtiyacım olan bilgi kaç tane metodu olduğu değil.. 3 ya da 5.. ben de zaten 4-5 tanesinin kopyası var, ama kalite çok kötü olduğu için faydalı olmuyor, resimler berbat, simsiyah.. ben orjinallerini nereden bulabilirim, o konuda bilgi rica ettim :D

abo sen fotokopi kalitesi kotu dedigin icin orjinal alma pesine dustuysen ben sana sunu oneririm...

guitarpro isimli programi bul, indir falan bi sekilde.bilgisayarina kur. www.mysongbook.com'a gir troy stetina diye arat. butun egzersizler emrine amade. speed mechanics'inden tut bilmemnesine kadar...

bende speed merchandise var oldukça kaliteli pdf dosyası olarak ve tüm egzersizler mp3 halinde var yanında, emule den falan indirebilirsin, 110 mb gibi birşeydi yanlış hatırlamıyorsam.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
amazonda falan gördüm aslında fiyatları çok uygun... tünelde kadıköyde bi yığın insan var bu işle uğraşan, neden getirtip satmazlar acaba... özel dersleri baltalamasın diye mi :?:

celephais demiş ki:
esarikaya demiş ki:
fender52 demiş ki:

abo sen fotokopi kalitesi kotu dedigin icin orjinal alma pesine dustuysen ben sana sunu oneririm...

guitarpro isimli programi bul, indir falan bi sekilde.bilgisayarina kur. www.mysongbook.com'a gir troy stetina diye arat. butun egzersizler emrine amade. speed mechanics'inden tut bilmemnesine kadar...

Mysongbook artık patladı biliyosunuzdur..

Tüm metodlarının toplaması olan Speed For Mekanix Lead Gitar Kitabını tavsie ederim. Ama bazı egzersizlerden sonra mp3ünün hızlı versiyonunu dinlediğinizde Troy'a saydırabilirsiniz.

Geri