Serkeş -Adana

arkadaşlar şimdi indirdim demoyu ve dinleyip dinleyip yazıcam suan `yataga atmak içindi`sarkısını dınlıyorum...yorum:ritimde gereksiz hızlanmalar var yapıcı yorumlar yapmaya calısıcam davulcunun metronomla calısması lazım..sarkıyı sanki tüm grup elemanları nefeslerını tutarak calmıslar.. ve sarkıda ruh yok sarkı yapmak için yapmıssınız...
iskeletor:yorum yapmama gerek yok gercekten olmamıs..
daha beyazı yok:vocalin sesini acmak için yapılmıs bı sarkı gibi gelio bana...`dönence`hergrup tarıhıne giren parca bunu bızde calmıstık ama böyle sert yapacaz metal olacak diye bi rehavete kapılmamıstık..davulcu arada zıle vurmalı..asma davul gibi calınmaz bu sarkı bende davulcuyum.. anladıgım kadarıyla bır bascı problemınız var.. bence bıraz performans yapıp ole kayıda gırın ..kayıdın kotulugunden bahsetmıyorum...o ayrı bı vaka..`yine bana`bu şarkıyı daha önce bi farklı notadan yapmıslardı geç kalmıssınız..:) başarılarınız başladıktan sonra devamını diliyorum

kayıtları dinlemedim arkadaşlar.fakat foruma yazılanların moralinizi bozduğuna eminim.eleştirileri sallamayın falan demiyeceğim.ama saygı duyulması için zaman ve itina çok önemli.herzaman en iyisini yapın.
nekadar böyle ukala konuşan varsa(ben dahil:) )azının payını verin:)
haylaz dan orçun www.haylaz.rockmekan.com
kayıtlarınızı en kısa zamanda dinlemek istiyorum

Yeterince iyi olmadan kayıt almak hem sizin tadınızı kaçırır, hem de grup içi huzursuzluk yaratır. Biraz daha çalışsaydınız..

biz iyisiyle kötüsüyle serkeşiz bizde iyi yada kötü yok yapmak vardır...serkeşlik bu yüzdendir zaten müziğe yorum yapmaktansa hissedin bence de berbat müzikler...sarkıları yazan benim...ve bence punk iğrençliktir şimdi hakkatli yorumlarınızı bekliyorum....

kasnak gerçeği

nabüün serkeş... beni çok iyi tanıyorsun, birlikte stüdyoya girmişliğimiz var... artık gerçekleri açıklayalım.. kayıtlarda bas sorunu var çünkü bir basçın yok. eleştiri yapan arkadaşıma da burdan ben bir eleştiri gönderiyorum. BASIN OLMADIÐI Bİ GRUPTA NASIL BAS HAKKINDA YORUM YAPIYORSUN,BÜYÜK KABİLİYET.YOKTAN VAR ETMEK BUNA DENİYOT OLSA GEREK. AYRICA ADANAYA KAYANA ADANA KAYAR..SEN ŞIRDAN NEDİR BİLİR MİSİN????? neyse, konumuza dönelim.. serkeşçiiim, yani eski KASNAK. kardeşim hani nerde baterist, ordan burdan konserden konsere buluyosun birini grubu kuruyon. böyle olmaz. galip kim bi kere, TOROSLARDAN İNME DEVECİ ne anlar gitardan. bak koçum, sesin güzel,gitar tamam. ama git kendine bi grup,daha doğrusu gruba eleman bul. iki kişi öneririm sana. bateriye de onuru koyduk mu tamamdur. bu arada şarkıların iğrenç olduğunu KABUL ETMENE sevindim. eywallah ADANA

maltyalı kardeşim demonuzu dinledim, canlı performanslarınızı da dinledim bi istikrar göremedim bazılarında çok ii bazılarında ii değil bu arada arkadaşlar yine banaya yeni akor yazıldı artık aynı tonda başka şarkılara benzemiyo haberiniz olsun

isim ilginç ama kayıdı dinledim arkadaşlar üzerinde uğraşılması lazım giib görünüyor ama yinede bu grup kötü anlamına gelmez daha iyi olmak için çok çalışmak gerekir başarılar arkadaşlar...

Geri