Suspect

ewt millet, uzun zamandır işten güçten grubu ve sadık dinleyicilerimizi ihmal ettik. özür. bundan böyle bu forum dan , bize dilediğiğnizi söyleyebilir ve sorabilirsiniz. bu arada "kontra-atak ltd" in 3 aydır resmen hayata geçtiğini ve bursada 5 haftadır , resimli bar da cuma akşamları konserlere devam ettiğini hatırlatmak isteriz. ocak programını yarın açıklayacağız. çok güzel süprizlerimiz olacak.

ayrıca çok yakında ilk albüm prodüksyonumuzu da gerçekleştiriyoruz. kendine şirket arayan gruplar bizimle irtibata geçsin.

son olarak bi de quiz: "the darkling thrush (1994)"" albümümüzde çalan gitaristlerimizden birinin adını foruma yazan ilk 5 kişiye "the new beginning" cd si hediye......

bu arada "www.thesuspect.net" ve "www.kontra-atak.com" çok yakında yenilenmiş olarak faaliyete geçecek.

stay tunned,
köfte

evet 2. albüm bana geliyor... Maho... Adım Tuna TOSUN. Şirketteyseniz hemen gelip alabilirim cdyi :) Eh okadar The New Beginning cdsini naapacaksam artık :) Murat abi nasılsın? Görüşemiyoruz. En son Aylin Aslım'da bi merhabalaştık ben elimde olmayan (Emrahsal) sebeplerden gitmek zorunda kaldım. En kısa zamanda görüşürüz umarım. Dr Murat abimle de görüşemiyoruz. Eh sizinle görüşemiyorsam Fuat ile görüşmem zaten olası değil. Umut İstanbul'da zaten Ali Ankara'da yaa naaptınız iice dağılmış grup oraya buraya :) acil konser istiyoruzzzz. Sittin beside the dark,tryin to understand...Why the hell we stand this elend? Sevgiler saygılar...

ewt, ailenizin kameramani isvicre den bildirir.sag salim geldik....ortamlara akip bulursak bi konsere gideriz. dr de ctesi burda...cheers...

olm baktim ctesi sadece edguy diye bi grubun konseri var?? olm kim la bu?metal hammer de adini goruyom ama nedir?? ne diildir??

Ve SUSPECT sahnede özlenen ve beklenen an geldi.
bu arada abicim dediğin konu hakkında bilgim yok en kısa zamanda görüşelim bide takılalım artık bi ara yav sıkıldım ve bunaldım bursadan

ya biraz geç kaldım da şu cd verme işi hala dewam ediyo mu??walla o 1,2,3 işine kurban gittim bende kızıodum suspectle ilgili hiç mi topic açılmaz diye :LOL:

tabii ediyoo . bursadaysan sana zepline bi tane birakalim... ama 14 unden sonra..... bu arada the cell , sen de bursada misin?? senin cd yi de versek??

Geri