Metro

metro iyi grup piyasa müziği yaptıkları iddia ediliyor ama bence yanlış ne yani teoman kalitesiz müzik mi yapıyor..

bilmemki hergün yeni bir grup ya da müzisyen çıkıyo bişeyler yapıyo. bu grup fena olmayan gruplardan işte kaliteli şarkılar yapıyolar ama kendileri de öylemi bilemiyorum amaan neyse hadi byeeee. :(

Dinlemek nasip olmadı ama methi geldi kulağıma

Bir de ilk albümün prodüktörü Teomanmış sanırım. Teomanın da metro patlayıp kendi kitlesinden çalmasın diye kötü prodüksüyon yaptığı hatta Teomannın genelde böyle bir politikası olduğu yönünde duyumlar aldım aslı var mıdır?

OzElaziz demiş ki:
Dinlemek nasip olmadı ama methi geldi kulağıma

Bir de ilk albümün prodüktörü Teomanmış sanırım. Teomanın da metro patlayıp kendi kitlesinden çalmasın diye kötü prodüksüyon yaptığı hatta Teomannın genelde böyle bir politikası olduğu yönünde duyumlar aldım aslı var mıdır?

yok onun aslı o kadar basit diil, metro aslında led zeppelin kadar büyük bi grupta teoman bu hale getiriyor 8O

tanrım insanlara akıl fikir bağışla

teomanın metroya yaptığını kim kime yapmıştır ki acaba niye bu kadar fesat düşünüyorsunuzki. ha onlar teoman a layık olabilecekler mi zaman gösterecektir. bu arada asla teo kadar iyi olabileceklerini sanamam hiç kimsenin.

serene demiş ki:
teomanın metroya yaptığını kim kime yapmıştır ki acaba niye bu kadar fesat düşünüyorsunuzki. ha onlar teoman a layık olabilecekler mi zaman gösterecektir. bu arada asla teo kadar iyi olabileceklerini sanamam hiç kimsenin.

ya bence birilerini ilahlaştırmak yerine mantıklı olmak gerekiyor.teoman iyidir bende severim ama dinleyicilerin bu tarz hareketleri,sevdikleri kişiye daha çok zarar veriyor,başkalarının onlara karşı cephe almasını sağlıyor.gerçi bu da önemsiz ya.

nasıl semrasız metro olmaz ben canlı dinledim gayette oluyormus hatta bence daha iyi bile oluyor. bi şarkıyı bence en iyi bestecileri söyler isimlerini hatırlamıyorum ama vokalisler iki kişi kız ve erkekten oluşuyodu ve çok iyi söylüyorlardı bence sen yanlı davranıyorsun. semra yı tanıyorsun galiba. grup çok kaliteli bence :x

birilerini ilahlaştırmaya gerek yok haklısın bence sadece takdir etmek yeterli bana sorarsanız teoman da çok iyi metro da iyi ama niye antipati duyanı seveninden daha fazla anlamıyorum. sorununuz ne bu grupla yaaaa. iyi işte o kadar. sonunda ne olur bilmiyorum. yolları açık olur umarım.

ne alaka ilahlastırmak :evil: sesi mükemmeldi ve beni o grubun vokal ve sözlerin mükemmel birleşimi cekıodu..ben o şekilde seviyorum çünkü vokal eşsizdi 1 senedir dinlediğim ve begendigim vokali bırakında savunayım alla alla.. :x

metro albümünü ben geçengün ada ve raksotek te gördüm istiklal cad. üzerinde istersen alabilirsinm. ben aldım da. süper bence bu kadar geç almış olmama üzüldüm doğrusu.

semra hani şu vj kız değil mi. bence bir rock grubunun vokalistine vj lik kesinlikle yakışmaz. diğer çocukların sesi de gayet güzel semranın artık metro da olmaması grubun karizması için daha iyi olmuş bir rock grubunun kalitesi karizması hayata karşı bir duruşu olmalı değer ve burak ta bu özellikler kesinlikle var. ayrıca led zepplin olmayacağını nereden biliyorsunuz ki. hayatın kime neyi sunacağı asla belli olmaz. ben bu çocuklarda bu ışığı görüyorum. :?

grupta içiyo h2000 nin en çok içen grubuydu ve barısarocta da sahneleri çok iyiydi bide alkolik hareket engellenemez sloganları çok hoşuma gitmişti yaşasın bira kardeşliği. heyoooovvv.