Metro

:beer 20bira kardeş süpersin ya bayıldım. ayırıca yukarda noluyo superman olm sen haklısın boşver kesin zeytinci kızdır. kızlar hep bööledir zaten. bu arada iyi grup iyi grup.metroooooo....

daha sert olmasıdır yeni albümlerinden beklentim. biraz fazla yumuşak bulmuştum ben ilk albümlerini. insana kız grubu imajı veriyooo.
yaşasın heavymetalcilerin kardeşliği.... amin..

metro grubu ünivversite festivallerinde pek rastladığımız bir grup değil. umarım bu bahar bol bol dinleyebiliriz.. grubun festivallere çıkmama gibi bir tavrı yoktur heralde diye düşünmek istiyorum..

çarşamba günü (12 mayıs) uludağ üniversitesinde metro konseri var. bu müzik ziyafetini kaçırmayın bece ben gitcem. eleştirilerimi yazarım hani gelemeyen olabilir tabi orası bursa..

metro geçen gün uludağdaydı ve mükemmel bir konserdi özelliklede göksel azabından sonra bence çok iyi grup keşke bursa da özel bir konser verseler ama istanbul da yakın zamanda bir konseri varsa gelebilirim haber alırsanız beni de haberdar eder misiniz... 😀

var.. marmara üniv. iletişim fak. de hemde gidebilirsen süper olur bence ben biraz uzağım gidemiycem ama sana iyi eğlenceler manyak kardeş..

marmara üniv. iletişim fak. deki konser bildiğim kadarıyla küreselleşme karşıtlarının düzenlediği bir etkinlik.. metro'nun küreselleşme karşıtlığı bence takdire şayan bir konu hayattan ve gerçeklerinden uzak üstelikte rock grubu bi sürü gereksiz grup var. lütfen mor ve ötesi ve metro dışındaki gruplar da duyarlı davranışlar sergilesinler..

metro bu sene de barışarock ta çıkacak. zaten barışarock u çok merak ediyordum bu sefer kesinlikle gidcem. bu arada bursa dan servis var mı acaba bilen var mı?

ya barışarock 13 ağustosta,15milyon ve 3 gün değil mi? gidicemde bana doğru bilgiler lazım bi yardım ederseniz sevindirik olurum.bu arada bursa'dan servis varsa süper olur

bilgileri barisarock.org dan edinebilirsin bu arada metro pazar günü çıkıyo bende bursadanım bi ara bulusur gideriz kendi imkanlarımızla olmadı.. metro fanları olarak ..

GÖRDÜMKi BARIŞAROCK TAN SONRA YENİ BİR METRO SAYFASI AÇILMIŞ AMA BEN BU SAYFAYI TERCİH EDİYORUM ÇÜNKÜ DİÐER SAYFAYA YAZILAN ELEŞTİRİLERİ ÇOK ABARTILI BULUYORUM.
Bu arada ben de barışaroctaydım ve metro konserini özellikle bekledim gidip sorduğumda nıye geçiktiler diye bana organizasyonda problem olduğu grubu alacak olan araçta sorun yaşandığı bu yüzden biraz geç sahne alabilecekleri söylendi eğer böyleyese gruba saygısız diyenler saygısız değil mi..
Performansa gelince adamalar o kadar beklemiş o saate kadar içmişte olabilirler bence bunda sakınca yok. ne yani yabancı tüm gruplar içiyo sahnede uyuşturcu bile alıyoda adamalar içmiş nolur ki.
sırf eleştiri olsun diye eleştiriyosunuz b...k atıcak başka bişey bulamadınız mı..

noooluyo yaa 2 tane aynı başlık millet birbirine girmiş. ortalık birbirine sataşanlarla dolu metro sahnede nasıldı bilmiyorum çünkü izleyemedim ama bence ne yaparlarsa yapsınlar o şarkıları yapan insanların hakkıdır.
daha iyisini yaparım diyen müzisyen arkadaşlar var galiba buyrun sahne sizin sizi de görelim. ben bu durumda bir çekememezlik kokusu alıyorum.

geçenlerde bi yerde METRO yeni albümünün çıkmak üzere olduğunu okudum umarım bu sefer doğrudur. 2 yıldır bekliyorum. bence gruplar daha sık aralıklarla albüm çıkarmalı. tamam şarkıları pop müzikte olduğu gini çabuk tükeetilmiyor ama insan hep dahasını istiyor.bu lafım tüm rock gruplarına.....

bir tek mevsim sonbahar sarkisini dinleyebildim cok iyi buldum o sarkiyi gerek solist gerek teoman in vokali gercekten de cok iyi olmus. albümü burada bulmak imkansiz. mp3 lerini yükleyebilecegim bir site var mi?

Geri