Sokak Köpekleri

F

fleXin

Selllam dostlar

Ankaralı bir grup var Sokak Köpekleri diye. Elinmde bu grubun demosu olan kardeşlerimiz var mı acaba aramızda? ya da demolarını nerede bulabileceğimizi bilen pek muhterem bir arkadaşımız?

veyahut ne biliyorsunuz bu grup hakkında ? beğenir msiiniz?

kalın sağlıcakla....

sookak değil sokak köpekleri grubun ismi .
bi başlık açıyorsun grup ile ilgili ve grubun ismini yanlış yazıyorsun!

sokak köpekleri ankaralı bir punk grubu
gitarda ve vokalde cem
bass gitarda ve back vokallerde burak
davulda oktay var

ama bence bu başlık değişsin yeni bir başlık açılsın o zaman ben detaylı bilgileri paylaşmaya hazırım. sevgiler

sokak köpekleri güzeldir..geçen hafta konserleri vardı.. gidemediğim için çok üzülmüştüm hatta :) ben oldukça beğenirim tavsiye edilir yani..

Evet o başlığı açan arkadaş buralara uğrarsa düzeltsin.. :evil:

Ayrıca Ankara'da "sokak köpekleri"ninde dahil olduğu "at hırsızları" gibi birkaç türk punk grubunun bir albüm olayı var. İnşallah olur.. Konser olayları da var.. Bakalım..

Başlık tarafımdan düzeltildi.

Lütfen yazımlara dikkat edelim, başlık açıp övelim yorumlayalım derken farketmeden gruplara saygısızlık oluyor böyle yanlışlar.

Sevgiler.

hakılısınn evet ben bitane demolarını almıştım davulcularından ama cok zaman oldu soru 1 bu urup elemanlarının burdaki forumdan haberi varmı
soru iki yeni demo gibi bişileri varmıbide hangi distroya bağlı bu köpeklerr

Ülkemde saçma sapan punk yaptığını iddia eden birsürü tanınmış grup varken geröekten iyi müzik yaptığı söylenen bir punk grubunu dinlemeyi gönülden isterim...Olay nerde bitiyor acaba? Punk grupları için olay biraz değişik sanırım...İzmirli bir grup var ''Katapult''
Adamlar çok iyiler fakat bir başlık açtılar ama kimse tınlamadı?
Neyse konuyu fazla saptırmayalım...Adamların demosunu edinmiş bir arkadaştan ya da direk kendilerinden edinmek isterim demoyu...
Sevgiler...

çok sevdiğim sokak köpekleri grubundan gitar/vokal Cem ile grup üyelerinin yakın arkadaşı Soygun aracılığı ile irtibata gectim öncelikle grubun dağılmadığını tam gaz devam ettiklerini ayrıca beklenen ve özlenen demolarının yakında Shades'te satışa çıkarılacağını söylediler.izleyenler ise Grubun yakın zamanda Yolcu Rock Bar'da verdiği konserle enerjisinden ve pozitif elektriğinden birşey kaybetmediğini belirttiler. Grup ile iletişim için [email protected] adresini kullanabilirsiniz. Grup diskografisi çok uzun olduğu için burada anlatmak çok uzun sürer o yüzden yakında grubun infosu tamamlandığı zaman yine ben buradan duyurucam .

Ayrıca Kerem,Cem ve Saygın arkadaşlarımız Ankara'nın eski Metal Ve Punk gruplarının yer alacağı 2 ayrı Compilation çıkaracaklar (90'ların Ankara Grupları) ve Shades'te satışa sunulacak ismi kesinlik kazanmasada ''Geçmişini Tanı'' olabilir. şimdilik bu kadar kafanıza takılan bir şey olursa bana özelden mesaj atabilirsiniz ayrıca dediğim gibi grubun mail adresine sorularınızı eleştirilerinizi grup ile ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz

özür dilerim arkadaşlar farkında olmadan ismini yanlış yazmışım :(

evet kuntumut o şarkı Sokak Köpekleri ne ait. Bizden bu kadar (yanlış hatırlamıyorsam ismi buydu) adlı demolarından.