çakırkeyif

demir kardes sen demo istedinde bizmi yollamadık!En kısa zamanda ulastiririm ben sana bi sekilde senin sırma saçlarının hatrına :p

kendine iyi bak!

Hiç uydurmayalım Güntaç bey, daha bana demo verilmedi haftanın hergünü belirtmeme rağmen,bilemiyorum yani,lütfeeeenn :D :D

kıvançcım ayıb ediosun :eek: yüzünüzü gören cennetlik!gerçi bizimde yüzümüzü gören cennetlik ama...konusalım goruselim bi ara sayın psikolojik :LOL: ileteyim size demoyu...

saygılar!

HEEEY
bakın geri geldim :D
kaldığımız yerden devam :D
demircim ara beni ben demo vereyim sana(şahsen tanırım kendisini) ve tabiki KIVANÇ'ada BİR DEMO :D
Vurma beni haklısın :cry:
ara beni yarın getireyim bir tane,ok :?:
neyse çakırkeyif radyovizyonda çıktı da bir allahın kulu dinlemedi ya :!:
çok üzüldüm :(
yakınlarımızdan ve radyovizyon dinleyicilerinden başka kimse dinlemedi:(
ÜHÜ ÜHÜ :(
ama olsun yinede herkese teşekkürü borç bilirim :D
bu arada hoş geldi güntouch :D
hadi güle güle herkese

günüm, taçım; sen demoyu yolla görüşme benle... öyle olsun bakalım :p ama neyse yoğun olduğunu düşünerek sana kızamamaktayım.. :) Cenk'çiğim seninle zaten buluşalım bi ara demo falan bahane yane... öpüorum gözlerinizden :elsalla

chi

Çilekeş Gitar
cenk sokakta karşılaşabilme ihtimalimiz üzeri sen yanında n'olur n'olmaz bir adet demo bulundur ki bu bir ricadan ziyade nazik bir tavsiyedir..

bless!

cumartesi elimde 6 adet cakirkeyif cd si olacak,edinmek isteyen bulusma yeri ve saati ozel mesaj olarak atsin.
hadi bye herkese

demir bey sizi uzun zamandır goremiorum ama sanmaki unutulur worms oynadığımız aksamlar :LOL:
benim finaller falan bayaa bi tüketiyo beni ama bitince seninle mutlaka goruselim kırım mızım :dil
sevgiler

Valla Cenk ben anlamam kardeşim Cuma günü 2-4 stüdyoya gelirim,demomu alırım bir de sevemedim karagözlümü dinleyip giderim ben..
:D

yaa işte ortalık yere böyle stüdyo randevusu verirseniz başınız belaya girer. örneğin çıkar ben de gelirim stüdyoya :p
güntaçcım sorma valla yaa. o akşamların üstünden amma zaman geçti... ama ciddiyim her worms oynadığımda içim bi garip oluyo :(

demircim basımızın ustunde yerin var ayıb ettin bekleriz senide :)
valla worms deyince aklıma o gece gelio..
rövanşı yapılır bi ara 3d olarak ;)
sevgiler

tamam olm. hatta turnuva düzenleyelim mi? türkrock.com aleminde de yeni bi akım başlatmış oluruz belki? :)

Arkadaşlar bütün kayıtta yanınızda olsam da dün akşamdan beri 18. kez dinliyorum demoyu..Elinize sağlık, tabir-i caiz'se ailecek severek dinliyoruz :D

kıvanccım biz tesekkur ederiz bizi hep desteklediin icin!demoyu bu kadar beenmen inan cok mutlu edio bizi ...
sevgiler