D'Arch(Senfonik-Melodik Metal) - Ankara

eyw Cantu.Ben de sizleri çok görmeyi isterdim ki hatta konuştuğumuz gibi favori gruplarımdandiniz.neyse sağlık olsun demekten başka söyleyecek bişi yok.Kolay gelsin görüşürüz...

aynı barda çalışıyoruz daha tanışamadık...:)
öncelikle hoşgeldiniz diyorum geç de olsa,sonrasında da en yakın zamanda ziyaretinize geleceğimizi söyleyip başarılar diliyorum :)

umarım yakın zamanda görüşürüz hoş biz sizi dinlemeye geldik 1 sefer :) sizlere de başarılar teşekkürler.
Bekliyoruz bir pazartesi günü

XRAYMETALFEST_s.jpg

Uzun zamandır bir yerlerde çalmadan şarkılarımıza odaklandık umarız güzel bir organizasyonla yeniden aranıza döneceğiz ;)

dimi ya ne kadar zaman oldu son konserden bu yana odtü wardı en son ama bundan sonra patlamalarla geleceğiz ve bunların ilki saklı da olacak ;)

evet konserlere hız verelim dedik

12 Mayıs Saat : 13:00 Odtü Panayır Şenlikleri
12 Mayıs Saat : 15:00 Hacettepe Bahar Şenlikleri

3 saatte 2 konser du bakalim neler olacak :D

Hepinizi bekleriz efenim :)

Anıl'cım öncelikle ben de umuyorum ve istiyorum yani gelmeni umarım bir aksilik olmaz ve gelebilirsin.Grup içinde olmasa da yanımızda olmani isteriz.
Yetkincim afiş için teşekkürler.
Ve dhresden teşekkürler başarı dileklerin için umarım güzel bir konser olacak şimdiden başarılar sizlere de ;)

teşekkürler bir gün öncesinde 2 konser birden olacağı için ya ölmüş bir şekilde ya da süper antrenmanli bir şekilde çıkacağız yolcu konserine :)
sahneye bol glikoz ve tuzlu ayran takviyesi istiyoruz arkadaşlar :) Bayılan olursa direk müdahale edelim ve ssk nin kapısına da bir adet tam techizatli ambulans getirtebilirsek mükemmel olur :D

Geri