İbanez GRG170DX

arkadasşlar ben şunu söylim gitarda yeni değilim 4 sendedir crafterın akustik gitarını çalıyorum büyük sehirde değilim bu sebeple gitarı deneyemiyorum yakın tarihte istanbula gitmem de imkansız dı çünkü öss fln var konuyu çok önce açmıstım cvplar geç geldi biraz onun için yazılanları anca fark ettim cvp yazamadım bu arada grg170dx i aldım pederle ancak onu alabileceemize karar verdik hepinize yardımlarınız için tesekkürler

ben ibanez grg170dx kullanıyorum, klawyesi çok rahat ama clean tonu kötü bide akor kaçırıyo :D ayrıca tonu yırtık bi ton, tok ses elde etmek için processörde aşırı basslı tonlar yazmak zorunda kalıyorum... kısacası tavsiye etmem : )))

Arkadaşlar ben 400 ile 500 arası elektro Gitar arıorum yeni başlamıcam
2 senedir elektro çalıorum uzmanım dene bilir sizce ne önerirsniz ?

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım Cort KX5 VN almayı düşünüyorum grg170 dx ile arasında kaldım kangisini tavsiye edersiniz

aykutkerem demiş ki:
ben ibanez grg170dx kullanıyorum, klawyesi çok rahat ama clean tonu kötü bide akor kaçırıyo :D ayrıca tonu yırtık bi ton, tok ses elde etmek için processörde aşırı basslı tonlar yazmak zorunda kalıyorum... kısacası tavsiye etmem : )))

Akord kaçırıyor, akor değil.

.......

S.a Millet Ben Yeni Elektro Gitar Çalmaya Başlıcam Cort x6 Almayı Düşünüyorum Nasıl Bi Gitar Acaba?? Fiyatı 400 Tl

Geri