Us(grunge)-Ankara

Us 2004 yılında Emre Akyüz ve Dinçer Azapçı tarafından Ankara'da ilk kurulduğu günden bu yana asıl olarak grunge yapmaya çalışmaktadır. Bu güne kadar kendi besteleriyle bir şeyler yapmak istediğinden fazla konser ve etkinlikte bulunamamıştır. 2005 yazında guruba Erman Peker ve Merih Özkan'ın katılmasıyla ile çalışmalarının yoğunluğunu arttırarak ilk ciddi çalışması olarak nitelendirebileceği, 5 parçadan oluşan "Yükseklerde" adlı promo cd'sinin kaydını almıştır. Bu demodan parçalarımız için;

www.purevolume.com/ustr
www.myspace.com/ustr
linkine tıklamanız yeterli.

Artist-99139171-1384420.jpg

US'un şuanki kadrosu;

Dinçer Azapçı-vokal,gitar
Emre Akyüz-bas
Merih Özkan-gitar
Doruk Andiç-davul

Grup elemanları olarak tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyoruz. Elimizden geldiğince yanıt vermeye çalışacağız...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hacetteperockwebiin2ad.jpg

27 nisan perşembe 14:50-15:30 sahnede olacağız, umarız güzel bir organizasyon olur, herkes mutlu ayrılır, görüşmek üzere...

Kimse Bakmaz Ardına adlı eseriniz grunge adına yapılmış güzel bir eser olmuş tebrik ederim,bir tek onu dinleyebildim diğerlerininde onun gibi tınladığına eminim...Yolunuz açık olsun,başarılar dilerim

şarkılar ve özellikle kapak çok başarılı . tabii stüdyo feedback ve tolga ağabeyinde emeği çok önemli .hepinize bol bol başarılar diliyorum arakadaşlar.umarım çok iyi yerlerde görücez sizi ;)

ehehehe merih demişti ben grunge yapmak istıyorum diye bende yok abi bak bizle çal ne güzel metal yapıoz demiştim :LOL:
şaka bi yana istediğiniz müziği yapmanız sevindirdi beni umarım başarılı olursunuz olacaksınızdırda.........aman dikat sl 1 i çizmeyin :p

Evet arkadaşlar, dün ilk kez sahnedeydi Us.
İzleyenler görüşlerini paylaşırsa çok sevindirirler bizi ;)

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sorunlarıyla güzellikleriyle bi şenlik geride kaldı organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler..ayrıca forumlara geri dönmemiz beni heyecanlandırdı gerçekten 8) :p

"grunge" aman allahım nası kacırdım....:'(
beyler tarzınız mukemmel e sonucda grunge.
en kısa surede bi konser daha verirseniz orada olucam:p

basarılar.

süper eğlenceli güzel insanların grubu.
seviyorum sizi..başarılar
teşekürler...

şarkılar ve özellikle kapak çok başarılı . tabii stüdyo feedback ve tolga ağabeyinde emeği çok önemli .hepinize bol bol başarılar diliyorum arakadaşlar.umarım çok iyi yerlerde görücez sizi

Tolga abi gerçekten büyük özen gösterdi, sağolsun... kapak A.B.D. de okumakta olan Duygu Atacan adlı bir türk arkadaşımız tarafından yapıldı, gerçekten biz de çok beğendik. iyi dileklerin için teşekürler... :D

Kimse Bakmaz Ardına adlı eseriniz grunge adına yapılmış güzel bir eser olmuş tebrik ederim,bir tek onu dinleyebildim diğerlerininde onun gibi tınladığına eminim...Yolunuz açık olsun,başarılar dilerim

"grunge" aman allahım nası kacırdım....:'(
beyler tarzınız mukemmel e sonucda grunge.
en kısa surede bi konser daha verirseniz orada olucam:p

umarız en kısa zamanda bir konserde hep beraber bir herşeyiyle bir grunge gecesi yaşar, yaşatırız...

bu arada bütün yorumlar için gerçekten çok teşekkürler...

Merihcim senin grubunun burda başlıını görmek ve yazmak ne kadar güsel.. Tarık'ın dedii gibi sl1 i çizmeyin gözünüzü seviiim.. :p
~YaRaBaNdI~ olarak başarılar dileriz..

us'u daha önce görmedim duymadım, hürock şenliği aracılığıyla tanıştık. bayaa başarılı buldum sahnede duruşunuz çok iyiydi. keşke daha önce besteleri dinleyip gelseydim böylece eşlik edebilirdim ;) en kısa zamanda bir konser daha bekliyorum.

Hacettepe rock ta gayet başarılıydınız ufak tefek aksilikler olsada.başarılar diliyorum.Huysuz isimli parçanız çok güzeldi bu arada.

parçaları şimdi dinledim, en kısa zamanda bir konser daha bekliyorum. kayıt başarılı olmuş. özellikle televizyondan geçiş olayı iyi olmuş. yalnız kafama takılan bir nokta yukarıda demo için 5 parça demişsiniz ama 4 parça var purevolume da. başarılar...

Hacettepe rock ta gayet başarılıydınız ufak tefek aksilikler olsada.başarılar diliyorum.Huysuz isimli parçanız çok güzeldi bu arada.

us'u daha önce görmedim duymadım, hürock şenliği aracılığıyla tanıştık. bayaa başarılı buldum sahnede duruşunuz çok iyiydi. keşke daha önce besteleri dinleyip gelseydim böylece eşlik edebilirdim en kısa zamanda bir konser daha bekliyorum.

ilk konserimizdi US olarak. ufak tefek aksilikler yaşandı, (heryerde olabilecek aksilikler) her şeye rağmen iyi geçti keşke Direc-t de gelseydi. daha güzel olurdu... umarım en kısa zamanda bir konserde beraber oluruz...

Merihcim senin grubunun burda başlıını görmek ve yazmak ne kadar güsel.. Tarık'ın dedii gibi sl1 i çizmeyin gözünüzü seviiim..

Merih ve yekpare gitarı :D ...

besteleri dinledim... fena sayılmaz... türkye ve grunge adına iyi adımlar..

ii grunge besteleriniz var.tebrikler.başarılarUmarım yolunuz açık olur

arkadaşlar övgüleriniz için teşekkürler, umarız daha iyi yerlerde sizler de yanımızdayken oluruz ;)

bu arada demo hakkında genel bilgi;

demo da biri intro olmak üzere 5 parça bulunuyor.
Artist-99139171-1384420.jpg

1. yükseklerde(intro)
2.kopgel
3.afrika
4.huysuz
5.kimse bakmaz ardına

Stüdyo : Stdudio Feedback
Mix : Tolga Aktaş, Us
Görsel Tasarım : Duygu Atacan
Konuk Solist : Güneş Biber(Dosage)

www.purevolume.com/ustr de şuan 4 parçamız bulunmakta, huysuz adlı parçamızı da en kısa zamanda bu linkden dinleyebileceksiniz...

us performansı çok güzeldi arkadaşlar hepinizi tebrik ederim sizi izlemekten çok keyif aldık sahne performanslarının saatinde gecikme olsada bunlara uyduğunuz ve sahne performansında görevlilere sorun çıkarmadığınız için teşekkürler :D:D:D
..........................................................................
sorunlar bitmezmi hiç yafff

Hacettepe 2. Rock şenliğinden...
3004060655vc.jpg

Bu da Emre:
3004060667gg.jpg

Şenlikte bir iki aksaklığa rağmen (sahnede 5. grup elemanı gibi dolaşıp bütün monitörleri mıncıklayan şahıs) çok güzel çaldınız. bu arada Demo da olmayan iki besteyi de dinleme şansına sahip olduk.
"Sen vardın" ve "Acelem yok" ikisi de birbirinden güzel. kaçıranlar üzülsün :twisted:

daha nice şenlikler, nice konserler, nice albümler göreceğiz gibi geliyor bana.
hadi bakalım Kolay gelsin şimdiden.

Geri