Cort x2

abi yaa sözüm ikinci el al diyenlere siz ikinci el bi kadınla evlanir misiniz. gitarlar kadın gibidir. narindirler. ama tek farkları bizim ülkemizdeki uy*z kadınlar gibi değiller yani her dokunuşuna cevap werirler. şimdi soruyom siz onlarca kez dokunulmuş bi kızlamı çokmak istersiniz yoksa hiç dokunulmamış bi kızla mı¿¿¿

zet4288 demiş ki:
abi yaa sözüm ikinci el al diyenlere siz ikinci el bi kadınla evlanir misiniz. gitarlar kadın gibidir. narindirler. ama tek farkları bizim ülkemizdeki uy*z kadınlar gibi değiller yani her dokunuşuna cevap werirler. şimdi soruyom siz onlarca kez dokunulmuş bi kızlamı çokmak istersiniz yoksa hiç dokunulmamış bi kızla mı¿¿¿

vallaha benzetmene hayran kaldım:)

aquestionofheaven demiş ki:
zet4288 demiş ki:

vallaha benzetmene hayran kaldım:)

Tamamiyle çok saçma ve anlamsız bir benzetme,hele ki bu forumda 2. el ve çok uygun fiyatlara guzel gitarlar bulunabiliyoken senin kız benzetmen dam ü
üstünde saksağan resmen :!:

arkadaslar ben x2 arıyorum ızmırdeyım fıyat olarak 209 dolar dedıler sıfr 2.el de olur senco faln 250ytl demıs bulursanzı heemen alırım bıraz cabuk cunku hemen alcam ama sıfır ıse 250 az ama 2. el ıcın fiyat cok yuksek yardımcı olursaız sevınırm [email protected] pls yardım edın

gokhan__1196 demiş ki:
arkadaslar ben x2 arıyorum ızmırdeyım fıyat olarak 209 dolar dedıler sıfr 2.el de olur senco faln 250ytl demıs bulursanzı heemen alırım bıraz cabuk cunku hemen alcam ama sıfır ıse 250 az ama 2. el ıcın fiyat cok yuksek yardımcı olursaız sevınırm [email protected] pls yardım edın

alım- satım başlıgına alınık cort x-2 die başlık aç bence burdan bişey elde edemezsin...

bende 200 dolara buldum x2 yi büyük ihtimalle alıcam.Ama aklım cort m-200 de kaldı acaba acaba hangisini alsam?slow çalmak istiyorum....Bi yardım edin :!:

Arkadaşlar bende cort x-2 buldum solak 140 Ytl ikinci el vidalarında biraz oksitlenme var sorun çıkarırmı sizce?

İyi bulmuşsun. Kaçırma derim... Vidaları değiştirirsin büyük ihtimalle sorun olmaz. Tabi gitar temizse ve kondüsyonundan pekbirşey kaybetmediyse...

Geri