zoom 505-2

killswitch engage , caliban , bleeding through vs gibi metalcore grupların kullandığı elektro tonlarını ZOOM 505-2 de yakalayabileceğim bi kombinasyon bilen varmı? varsa bi yardımcı oluversin lütfen..

ah abi madem 505-2 gibi hataya düştün(yanlış anlama ben de düştüm bu hataya :)) tavsiyem kesinlikle patch hazırlamaman :) neden diceksin. Söyleki bu alet o kadar yetersiz ki aleti resetlediğin zaman (nasıl yapıldıını hatırlamıorm bi kaç tuşa aynı anda basıodun galba) gelen default patchlerden farklı hiç bir şey yakalayamıyorsun o patchlerinde çoğu birbiriyle aynı gibi :/
velakin default patchler arasından seveceklerin çıkacaktır.
kolay gelsin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya zor biliorum :) .. aslında yeni bi tane almayı düşünüorum.. yine bu dediim tonlar için tavsiye edebiliceeniz bi marka fln varmı? bu arada gitar Bc Rich

bc rich bronze series warlock ve zoom 505-II genelde herkesin ilk ekipmanı olmuştur bu aletler , gitar olayına giren birçok kişinin ilk processorudur 505-II.. Biraz kurcala ve kendi patchlerini yaz mutlaka olur birşeyler.. :D

Monster_YGT foruma bakamadığım için yazamadım burdan takip edersin belki.707 bende var 200 e satıyodum alıcı çıkmadı 505 ne kadar bilmiyorum ama 707 de elinle oynasan ne olurki onu soylüyorum oynamış biri olarak :D.Çevrenden takip etmen en iyisi git bi dist. pedal al daha mantıklı.Denemek istiyosan gir dükyanlara alıcı gibi bak çık :D.

Geri