M.U.G. ( Numetal/hardcore) - İzmir

Grubun temelleri 2000 yılında liseden arkadaş olan Fatih(gitar) ve Melih(davul) tarafından atıldı.Daha sonra Baran(vokal) ve en son Akın'ın(bas) da gruba katılmasıyla çekirdek tamamlanmış oldu.İlk başta sadece eğlenmek için bu müziği yapmalarına rağmen çevreden gelen güzel tepkiler sonucu grup işi ciddiye aldı ve 2006 yılının nisan ayında ilk demolarını çıkararak piyasada yerini almaya hazır hale geldi.

M.U.G. grubunun demosundan 2 şarkıyı aşağıdaki linklerden indirip dinleyebilirsiniz.görüşleriniz bizim için önemli, dinleyipte buradan paylaşırsanız seviniriz

http://rapidshare.de/files/18844752/M.U.G._-_Big_gangBANG.mp3.html

http://rapidshare.de/files/18847603/M.U.G._-_Tear_for_a_Lament.mp3.html

hatırlatma: M.U.G. grubunun demosunu şu an izmir iletişim kitabevinden temin edilebilir.yakında ise istanbul ankara ve talebe göre diğer illerde de bulunabilecek.

var var... :) hem de birkaç kere dinledim ama açıkça söylemek gerekirse böyle çalan bir grubun adını duymamak bana garip geldi, hatta hala gerçek olduğunuza inanmıyorum :D beyler, nacizane fikrimi sorarsanız çok çok çok iyisiniz... eksikler yok mu? bence ufak tefek var ama çalışılsa da giderilemeyecek hiçbirşey yok... İzmir'e malesef yolum hiç düşmüyor ama haber bekliyorum buradan mutlaka... Sakın bu işin ucunu bırakmayın, çok daha iyi işler çıkaracağınıza emimin... Saygılar...

Besteler cok saglam olmus beyler.Iki sarkida birbirinden guzel. 2.sarkidaki melodi turk ezgilerine benzemis ve gayette güzel olmuş.

Kutluyorum hepinizi.

Aynen devam ;)

arkadaşlar parçalarınız çok çok güzel olmuş ellerinize sağlık. takipçinizim ve elimden geldiğince de destekçinizim artık. umarım yolunuz açık olur da bu tür sağlam gruplara bi yenisini eklemiş olursunuz. iyi çalışmalar

arkadaşlar gerçekten besteleriniz güzel olmuş ama bestelerinizde böyle Slipknot,Korn karışımı bir hava var beni rahatsız eden o oldu onun dışında pek bişey diyemiycem başarılı bir grupsunuz ilerde çok güzel işler yapabilirsiniz...

Başarılarınızın devamını dileriz...

RockA

25 Aralıkta I.Y.T.E konserinde sizle aynı sahneyi paylaşmıştık. Gerçi Muhabbetimiz Yok Grup olarak ama yaptığınız müziği beğeniyoruz, demonuzu da aldım gayet güzel, kayıt kalitesi de iyi bence ama şarkıların bazı yerlerinde özellikle vokalde direk Korn olmuşsunuz :) Yanlış anlamayın, ilk dinleyişte o gözüme çarptı. Size başarılar, konserlerde görüşürüz umarım

Blackened demiş ki:
25 Aralıkta I.Y.T.E konserinde sizle aynı sahneyi paylaşmıştık. Gerçi Muhabbetimiz Yok Grup olarak ama yaptığınız müziği beğeniyoruz, demonuzu da aldım gayet güzel, kayıt kalitesi de iyi bence ama şarkıların bazı yerlerinde özellikle vokalde direk Korn olmuşsunuz :) Yanlış anlamayın, ilk dinleyişte o gözüme çarptı. Size başarılar, konserlerde görüşürüz umarım

eyvallah Blackened.
vokalde çoğu kişi korn benzetmesini yapıyo ama şöyle bi durum var, vokalistimiz korn'a benzesin die öyle yapmadı ne yazık ki sesi benziyo :roll:
ama severiz korn'u orası ayrı :)

Hardcore dinlemiyorum ama İzmir etkinliklerinde 3 defa izledim topluluğu,tarzlarından cidden iyiler,İzmir'den çıkan doğru dürüst birkaç gruptan biri,özellikle Vokal olayı ayrı bir güzellikte..

başarılar.

jonathan davis e benzetilmek ayrı bi güzelliktir bence, onun gibi bi adam daha gelirmi dünyaya bilinmez :) bence güzel bi tadı var vokalinizin. slipknot - korn havası vermeniz de başlı başına hoşuma giden yanınız zaten. bi de o grupları dinliyosanız yaptığınız müzikte etkilenmemeniz zor biraz, ki bu gayet doğal :) istanbul taraflarına uğrarsanız konser falan, sıkı bi duyuru yapın arkadaşlar gelip eğlenelim ;) iyi çalışmalar

Geri