Kaygısızlar

kepçe diye bi karakter vardı ki süperdi tek kelimeyle..
baba bu araba kaç yapıyo,
baba yavaş sür korkuyorum (o anda yeni evlatlık edinilmiştir. kaçırılmaktadır ve bundan haberi yoktur) 🙂

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

hulyaengm demiş ki:
baba yavaş sür korkuyorum (o anda yeni evlatlık edinilmiştir. kaçırılmaktadır ve bundan haberi yoktur) 🙂

Mesajın başında kepçe sözcüğünü görünce aklıma hemen o bölüm geldi. Kendisini kaçıran ve dilendirip para kazanmak amacında olan "kötü adam", arabada kaçırırken arabanın kaç yaptığını soruyordu kepçe.
Bir de cam sildikten sonra para alamayınca kirli bezle kirletip kaçıyordu. Süper bir tipti o kepçe. 😆

Karpuz olan videoda Aysen Gruda`ya "Sana bir bas gösterecem" diyor Ercan Yazgan ve Aysen`in cevabi "dur burda herkesin arasinda olmaz". Kopardi bu beni ya. Uzun sure olmustu izlemeyeli ama bu kadar mukemmel espriler oldugunu hatirlamiyordum. Gercekten degerli bir dizi. Gerci cekim bakimindan falan cok kötu olsada oyuncular ve senaryo mukemmel...

d max'ta geçen gün öğlen ssatlerinde diziyi gördüm ve inanamadım. yayınlandığını bilmiyordum. fırsatını bulmuşken ve hazır diziyi de özlemişken yeniden izledim. gerçekten çekim bakımından oldukça kötü olmasına rağmen; senaryo, oyuncu ve oynculuk anlamında çok kıymetli bi dizi.

halilpazarlama demiş ki:
kltigin9eo.jpg

sakarismail6lc.jpg

Kanımca yapılmış en iyi yerli komedi dizisidir.Uzun süre internette dizinin kayıtlarını aradım her türlü abuk sunuk dizinin kaydını bulabilmeme rağmen kaygısızlar gibi bir baş yapıtın kaydını bulamadım.Bazen geceleri 3.sınıf kanallarda izliyorum ve hala deli gibi gülüyorum.

kültigin ve ekibi memnunu yolda döverken memnun hep bir yerde yere düşer , tabi kültigin ve ekibi rahatça memnunu çeviremedikleri için " abi olmuyo böyle bir kişi daha lazım" der ve yoldan geçen adamın birine "abi dayağa dördüncü lazım gelirmisin" der.Efsanedir...

memnuna doktor kanser olduğunu söyleyecektir aramızda yabancı yok sonucu açık açık söylemek isterim der ve odanın köşesinde yerde çömelmiş alakasız bir adam vardır "ben yabancıyım doktor bey" der doktorda çık dışarı diye bağırır.Bu da efsanedir.

geçen ulan keşke tekrardan yayınlansada izlesek diye içimden geçiriyordum..ne diziydi bee..taksi- yolcu gibi akıllara kazınan ve silinmeyen repliklere sahip muazzam dizi 😀

"iki eksik bir fazla ismail bizi sakla" gibi akıllara kazınmış 80 yaşına gelinse dahi unutulmayacak müziğe sahip dizi.

deerrudolf demiş ki:
hulyaengm demiş ki:

Mesajın başında kepçe sözcüğünü görünce aklıma hemen o bölüm geldi. Kendisini kaçıran ve dilendirip para kazanmak amacında olan "kötü adam", arabada kaçırırken arabanın kaç yaptığını soruyordu kepçe.
Bir de cam sildikten sonra para alamayınca kirli bezle kirletip kaçıyordu. Süper bir tipti o kepçe. 😆

ahahah koptum şuan 😀 arkadaşlarla da o bölüm hakkında konuşmuştuk. çok bombaydı ya 😀

Geri