Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
demonuzu dinliyorum şu an. çok güzel olmuş. melodisi hoş. vokaliniz koray candemir heralde 🙂 çok profesyonel gerçekten. başarılarınızın devamını dilerim. yolunuz açık olsun

mentol demiş ki:
demonuzu dinliyorum şu an. çok güzel olmuş. melodisi hoş. vokaliniz koray candemir heralde 🙂 çok profesyonel gerçekten. başarılarınızın devamını dilerim. yolunuz açık olsun
çok teşekkürler!demoyu beğendiğine sevindim!
evet vokal buram buram koray candemir kokuyo.halbuki vokalistimiz koraydan da nefret eder!!!!😀

selamlaaaar🙂röportaja şu şekilde devam edelimmi🙂
vokalinizin sesi,herkes tarafından(ben de dahil) koray candemire benzetiliyor.acaba vokalınız(adı kadir sanırım)bundan sıkıntı duyuyormu.nerden çıktı abi bu koray falan gibi sözler sarfediyormu?
ikincisi de siz ne güzel biraalemde çalıyordunuz;ordam ayrılma nedenınız nedir?seneye oraya geri dönme ihtimaliniz varmı?
son olarak da hani O KADIN varya o sizin üniversitede konser vermenıze engel oluyormuşşşş duyduğuma göre.buna nasıl bir çözüm getirmeyi düşünüyosunuz.isterseniz ortaklaşa bir komplo kuralım olmasmı hehe🙂
nese ben sınava gıder ve sizde bunları cevaplarsanız sevinirim.byeeeeeeeeeeeeeeeee

paranoyass demiş ki:
selamlaaaar🙂röportaja şu şekilde devam edelimmi🙂
vokalinizin sesi,herkes tarafından(ben de dahil) koray candemire benzetiliyor.acaba vokalınız(adı kadir sanırım)bundan sıkıntı duyuyormu.nerden çıktı abi bu koray falan gibi sözler sarfediyormu?
ikincisi de siz ne güzel biraalemde çalıyordunuz;ordam ayrılma nedenınız nedir?seneye oraya geri dönme ihtimaliniz varmı?
son olarak da hani O KADIN varya o sizin üniversitede konser vermenıze engel oluyormuşşşş duyduğuma göre.buna nasıl bir çözüm getirmeyi düşünüyosunuz.isterseniz ortaklaşa bir komplo kuralım olmasmı hehe🙂
nese ben sınava gıder ve sizde bunları cevaplarsanız sevinirim.byeeeeeeeeeeeeeeeee

tabiki kadir kendi tarzını oturttu sadece kayıtta öyle çıktı ses anlayamadık bizde 😀 aramızda ewet korayda nerden çıktı yaa dediğimiz oldu

biralemden ayrılma nedenimiz hemen hemen herkes tarafından bilinio ama ben bu konu hakkında konuşmak istemiyorum yeterince konuştuk zaten ama geçti artık biralem dewri 😀

biz biralem dewrini kapattık seneyede büyük ihtimalle bir yerlerde çıkmıycaz siwasta canlı müzik we alkolün bir arada olduğu yerlerde halk müziği yapılıo biralem tam bir bar olmuştu rock yapılan tek yerdi belkide siwasta tek olmanın awantajını kullanmaya çalıştılar bu da onlara paranoyasızlığa maloldu 110 metrekare alandı orası we en kötü günümüzde 100 kişi wardı içerde en iyi günümüzü sölemiorm bile...

o kadın bize seneye destek olsun yeter 😀 😀

umarım cewaplar aydınlatıcı olmuştur 😀

selam herkese lowwww konser istiyossssss...
rockorn o hatuna ben hastayım..
emanuela ruda o hatun benim platonik aşkım🙂

birbirimize çok uyarız😛

yaw bi toplansakta içsek yaw🙂

öncelikle şunu söyliyim,biraalemdeki performansızınızı izlemedim ama eminimki orayı ayağa kaldırıyorsunuzdur bundan eminim.neyse artık gelmiş geçmiş ama herkes sizin başarınızı görmüştür.boşverin onlar kaybeder,öyle değilmi?sorularıma verdiğin cevaplar için saol.ii çalışmalar diliyorum.

...CANIN CEHENNEMEEEEEEEEEE VAZGEÇTİM KENDİMDEN,HERŞEYDEN!!!!!!!!!!!!!!

yaklaşık 45 dk sonra paranoyanın c.ü bahar şenliklerinde canlı performansı faith i indirebileceksiniz (paranoya yı canlı merak edenler için 😀 )

bu arada parçanın en gaz yerinde kopan telimle cebelleşiodum 😀 😀 😀 😀

barışa rock ta kapıda görevli seçildim 🙂)
yaw nasıl gidecem bu çarşamba toplantı var🙂)

neyse artık halletcez..
tüm herkesi bekliyoruz...

savaşların olmadığı barış dolu bir dünya için hepimiz orada olalım🙂)

biraz reklam gibi oldu ama🙂)

siteyle ilgilenen arkadaşlara sesleniyorum siteye çok zor bağlanıyoz we şuanda yazılar we ekranımız tamamen beyaz umarım bi çaresine bakarsınız ne yazdığımı bile göremiyorum

arkadaşlar gercekten harika olmuş ben ozellikle elektro gitari cok begendim gercekten cooooook güzel umarim daha iyi olur elektronun adine acaba :?:

selamlar canlı kaydı iyiki koymuşsunuz vokalinizin koray candemirle alakası yok.bunun dışında demolarınızdada nü-metal,rap-core,hard-core gibi tarzları denemelisiniz.gerçi ben demonuzdaki gibi rock altyapılı şeyleri daha çok severim.ama bu yukarda saydığım tarzlardada güzel işler çıkaracağınızı düşünüyorum.tüm sivaslı hemsehrilerime sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.bestenizide beğendim.başarılar

herkese mrb lar arkadaşlar bazı durumlardan dolayı uzak kaldım sizlerden... sanırım bi kaç açıklama yapmam gerekiyo ...var olan bazı problemlerim ve okul durumumun hiç te içaçıcı olmamasından dolayı sivastan çok büyk ihtimal ayrılıyorum ve grup arkadaşlarımında bildiği gibi gruptan ayrılma kararı aldım daha doğrusu bu karar zaten 1-2 ay önce alınmış bi karardı ...sonraki çalışmalarında da paranoyaya ve gruba yeni katılmış olan eray arkadaşımızada başarılar diliyorum...(iyi çalış lan...)bana gelince müziğe sivas dışında devam etme kararı aldım şu an için 1-2 alternatifim var onları değerlendirmeye alacam dolayısıyla şu anda kesin bişey yok...paranoya ise cidden çok değer verdiğim bir grup bence sivasta ki sizlerde aaynı şeyi düşünüyorsunuzdur saygı duyulacak fazlasıyla takdir eilecek şeyler yaptı fazla söze gerek yok aslın da onları çok seviyorum başarılarının fazlasıyla artmasını diiyorum...desteğim sizlerle olacak ve arkadaşlar sizin içinde aynı şey geçerli desteğinizi hep onların ensesinde hissettirin ....PARANOYAAA VAR OL...

kardeşim KADİR için;sivasın en sağlam ve en karizma adamlarındandır kendisi,aldığı karara saygı duyup onsuz geçen zamanlarımızın son bulması dileğiyle..(en yakın zamanda pes5 te kafana çakıcam🙂)...ona çok şey borçluyum...tekniğime ve standartlarıma kattığı onca güzel şey için kendisine çok teşekkür ederim sen olmasaydım o oynak mikrofonu alamazdım topraaam...
bu arada arkadaşlar konser kaydındaki eleman benim...İlginizin ve desteğiniz aralıksız sürmesi dileğiyle...

Geri