Müzik dinlemek için hangi ses kartını alayım. Bugün Aldım...

Bende benzer bi durumdaym . laptop için harici ses karti ve ses sistemi almam gerek
Açıkcası hiçte anlamıyorum bu işten .Bas ve tiz ayarlarını incelikle yapabilecegim bir set sölyler misiniz?
şimdiden tesekkurler

Bence asil DJ'lik yaptigin icin kayit amacli ses karti kullanman gerekir:) Cunku iclerinde yer alan ses islemcisinin performansi senin dinleme amacli diye nitelendirdigin Creative ses kartlarindan cok daha profesyonel. Ve DJ dedigin Bass yuklenmez, Referans dinleme yapar. Diye dusunuyorum :)
Profesyonel ses kartlari her zaman piyasada satilan diger ekipmanlardan ustundur. Produktor adam dinleme kalitesi oburunde yuksek olsa onunla Mix uygular parcalara. Ama yok ben referans sevemiyorum dersen, elindeki kart ile digerleri %90 ayni sonucu verir.. Diger normal ses kartlari yani. Herhangi bir iddialari yok cunku. Sadece EQ makyajlari var. Herhangi bir ekstra iddialari yok.

Yerinde olsam elimdeki ekipmani degistirmezdim. Profesyonel dinleme yapmiyorsan, keyif amacli dinliyorsan, elindeki bunun icin uretilmislerin en iyilerinden zaten.

Geri