Sx Vst Ft

X

X-tanbul

http://www.senkop.com.tr/urun/112/sx-vst-ft.htm

arkadaslar bu gitarı alcamda size bi danışıyım dedm.yeni başlıcam gitara ama çokda dandik bişey almayım dedim.(150ytl lik gitarlar yani)

bu SX de kilit sistemi +1humbucker 2 single var. ve fiyatıda çok ii deilmi???

yada başka ne önerirsiniz??

geçen tüneldeki laylaylomda baktım 2.ciel bi ZEUS vardı 2humbucker 1single kilitsistemli faln.250 ytl istiodu galiba nası??

/ bide laylaylomda kurs içn 140 YTL istiyo aylık biraz fazla gibi geldi bana daha uygun nereyi tavsiye edersiniz KURS için???

tesekkürler...

valla arkadasım gitar için bişi diyemem ama o ne 140 ytl kurs parası...ben derim ki ünv. oğrencisi yada ne bilem etraftan bilen biri varsa yada bi grubun gitaristi fln onlardan al daha ucuza gelir hem keyiflide gecer müzik dayanışmadır hem 140 ne ya cık cık cık...

gitarında fiyatı fena değilmiş ama floydrose lu olmayan modelini tercih et bence çünkü bu aleti biliyorum köprüsü pek kullanışlı değil.. yeni başlayan biri içinde kötü bir floydrose çok can sıkıcı olur..

ileriki müzikal yaşantının selameti için ise laylaylom dan her şekilde uzak dur.. :)

sx gibi ortalama kalitesi düşük markalardan gitar alırken sap ve klavyesini iyice incelemen ve floyd rose kilit sistemi OLMAYAN gitarlar almaya çalışman sinirlerin için bayağı bir faydalı olur sevgili x-tanbul. zira çin malı gitar alanlardan floyd rose u elinde kalanlar çok gördüm-duydum.

SX fiyatına göre çok güzel gitarlar üretiyor. Ben bi tane Stratını denedim. Vintage tarzı köprüsü vardı floyd rose yerine. Floyd Rose Köprü hakkında yorum yapamıcam kalitesiz olması olasıdır. Klavye falan gayet rahattı ve bütün washburnlerden squierlerden inceydi. Kullanılan ağaç da ibanezin kıytırık modellerine göre daha iyi görünüyordu, işçilik de aynı şekilde. Başlangıç için gayet iyi. İlerde manyetik takviyesi ile de bi süre daha götürür eminim ki...

SX in alınabilirlik açısından çok farklı modelleri var, bazı modelleri parayı çöpe atmakla eşdeğer (bkz. poison seri) bazılarıda gerçekten fiyatının hakkını veriyor.. zaten 10 dakika denerseniz hangisi olduğunu belli ediyor.. :)

Geri