Otopark (Pop Rock)-Yalova

arkadaşlar cumartesi günkü papirüs programını forumlara yazmamassınız yalovadan beni rayıp tepki gosterenler var forumlar en iyi reklam yolu amatör gruplar için bundan sonraki bütün programları forumlara ekleyelim.......... belki sizleri forumlar aracılığı ile tanımış ama daha dinleme fırsatı canlı seyredememiş bir sürü insan vardır böylece onlarada ulaşırız.....

tebr

güzel şarkılarınızı sağolsun fromhelllll (artık kaç l ile yazılıyosa)
kardeşim gönderdi dinledim güzel. her ne kadar kayıt amatör olsada bi ruh taşıdığı gerçek
her ne kadar yorum yapacak kadar içeriğe sahip olmasakta
gelecek te bir gün geleceksiniz gibi geldi bana
başarılarh

bu akşam ve yarın akşam (cuma - cumartesi ) herkesi yalova papirus cafe bara bekliyoruz saat 20:00 - 24:00 arası otopark sahnede..... girişler ücretsiz......

..... Herkes Bu Otoparka Park Edecek .....

nisaa ya teşekkür ederiz..... akşam yalovaya yolu düşen herkesi papirüs cafe bar a bekliyoruz saat 20 den 24 e kadar otopark tam kadro sahnede bu arada dün izlemeye gelenler korkmasın yine aynı şarkıları söylerlerse diye repertuarımız oldukça geniş ve etik anlayışımıza iki gün üst üste aynı şarkıları söylemek uymuyor. grup kendi parçalrı dışında iki gün üst üste aynı parçaları çalmıyor....

t_shirt meselesini bi çözelim artık web sayfası ne zaman yayına giriyo logo yapıldımı evrensel yazılar falan yazsakmı t_shirtün üstne bi karara bağlasak bu arada dediğim serdar ortaç dansöz cowerını herkesten once bi çaksak da şarkının piyasası war düşüncesiz piyasa gençliğe de kendimizi dinletsek adımızı soksak işin içine onlarda bu otoparka park etse.....
..... Herkes Bu Otoparka Park Edecek .....

şimdi dansöz falan ne ayak ole piyasayla işimiz olmaz diyenler olacak ole boş laga luga yapmasınlar ole diyenler pin up ı kırcanmı beliniden sonra baştacı edenlerden diğilmi........ bole piyasa cowerlar olmadan ismini duyurmak olmuyo o da bir reklam yontemi zeki müren ne demiş reklamın iyisi kötüsü olmaz

nokiasupersound yarısması için tanıntım klibi çekimleri tamamlandı.Hafta basından itibaren dream tv de 11:00 20:00 saatleri arasında izleyebilirsiniz.
Desteklerinizi bekliyoruz , OTOPArK

her cuma ve cumartesi akşamı olduğu gibi bugün ve yarında otopark papirüste bugün ( cuma ) programa gelmek isteyen arkadaşlar planlarını cumartesiye ertelerlerse seviniriz bir grup papirüsü rezerve ettiği için cuma günü salon dolu cuma günü gelip dinlemek isteyen arkadaşlardan özür dileriz........

Geri