Inanılmaz Fırsat %30 Indirim :d

hiç bir fikrim yok yazmadıklarına göre yoktur heralde analog pedallar ve amfiler açısından ilgilendim ben olayla :D

Gerçekten %30 indirim olacaksa ve stok yok yazmayacaksa birkaç pedal alabilirim. Bilgilendirme için teşekkürker. :)

Her markaya indirim yok. Gitaristler icin BBE ve Tech21'de indirim var. Senkop'un distributoru oldugu markalara indirim yapiyorlar.

İkili Vox foot switch takip ettiğim bir üründü. Dün 85 tl idi, bu gün 90 lira olmuş. Yarın 95 olur. 31 Mayısta da bir indirim derler 80 yazarlar.

Bu tür indirimler için başlık açmak lazım. Muhakkak birilerinin alım sürecinde işine yarayacaktır.
Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

Yine %30 kampanyası yapmışlar, bu kez yılbaşına kadar. Ivır-zıvır ihtiyaç var mı diye bakınırken bi de kargo beleş olsun dedim gitti gece gece 100 kaat :D

webmuzikmarket.com Müzik Aletleri Satışında 32. Yılımız ''SENKOP MÜZİK'' Tüm Enstrüman Alımlarınızda Ücretsiz Kargo, 24 Saatte Teslimat ve Distribütör Garantisi Sizleri Bekliyor!
Ben de 250 kadar bayıldım :p
İndirimli alışveriş yapmanın dayanılmaz cazibesi :D

24-31 tarihleri arası yazıyordu, ben bugün havale yaptım umarım kabul edip gönderirler. Sitede hala indirimli fiyatlar yazıyor beni ilgilendirmez isterim pedalımı =)

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler