Jeff Loomis & Muhammed Suiçmez ekipmanları

Arkadaşlar bu merak harbiden öldürüyo insanı. :D Tamam kabul ediyorum başlık saçma ama neyse benim merak ettiğim konu Jeff Loomis ve Muhammed Suiçmez'in gitar ve ekipmanlarının ne oldukları ? Nette aramama rağmen bulamadım size danışıyım dedim.Cevaplarınızı bekliyorum. :lol:

Jeff Loomis Schecter gitarlarını ve EMG manyetiklerini kullanıyor.Ampli olarak önceden Peavey'di fakat şimdi Krank'a geçtiler.Efektler de Line 6 Pod'dan sanırım.

Muhammed'in genelde görülen gitarı Vigier Marilyn diye bir model.Şu sıra B.C. Rich Custom Shop Stealth'ı var.Arada LTD ile de görünmüşlüğü vardır.Ampli olarak ise ENGL.

Necrophagist(Almanya) adında bir teknik/brutal death metal grubunun gitarist/vokalisti, kurucusu, herşeyi, gururumuz.İlk albümde davul hariç herşeyi kendi kaydedip söyledi hatta.Üstün yetenekli bir adamdır bana kalırsa ve en çok beğendiğim Türk gitaristtir.

www.necrophagist.de

Hellhound dostum yardımların için cok sağol cok yardımcı oldun beynim sulanmıştı araştırmaktan :D bncede Muhammed Türkiye'nin gururu süper bi gitarist yardımların için tekrar sağol

Jeff Loomis eskiden ESP gitarlar kullanırdı. Şimdi 7 telli Schecter Hellraiser kullanıyor. Zaten Hellhound yukarda belirtmiş.

godless_02.jpg

jeffguitars8ny.jpg

Geri