Edward Norton

ilk american histıry x te izelemiştim. gözelerindeki bakış hala unutamıorum. bence o cidden çok ii bi oyuncu.hayran kalmamk elde değil.
son filmine gelince.beni de ne yazık ki hayal kırıklığına uğrattı

ya bence de çok iyi bi oyuncu ama bunun yanında beni büyük de bir dumura uğratmıştı :), şöyle ki :

98 yapımı american history x'de edward amcayı kocaman pazularıyla görüyoruz :) gayet vücut yapmış abimiz ama 99 yapımı fight club'da bildiğimiz sıska edward norton çıkıyo yine karşımıza :) tarihler tersi olsaydı 1 senede şişmiş dicektim de, böyle olması daha bi şaşırtmıştı beni..

MoNsTeR_83 demiş ki:
ya bence de çok iyi bi oyuncu ama bunun yanında beni büyük de bir dumura uğratmıştı :), şöyle ki :

98 yapımı american history x'de edward amcayı kocaman pazularıyla görüyoruz :) gayet vücut yapmış abimiz ama 99 yapımı fight club'da bildiğimiz sıska edward norton çıkıyo yine karşımıza :) tarihler tersi olsaydı 1 senede şişmiş dicektim de, böyle olması daha bi şaşırtmıştı beni..

Evet işte başarılı oyunculuk diye buna denir. Sanat için vücudunu şekillendirebiliyorlar.

Bunun bir diğer örneğide The Machinist (Makinist) filmindeki mükemmel performansıyla Christian Bale 3 ay da 28 kilo vererek gerçekleştirmiştir. İşte aradaki fark:
christian_bale_150.jpg
01_main.jpg

Saygılar...

^katılıyorum, o amerikan psycho'daki adama bakın, bi de machinist'te, kaburga kemiklerini rahatça görebildiğiniz iskelet gibi adama bakın, ikisi de aynı..

Edward Norton'u en çok fight club'da sevdim, insan insomniac olunca kendisini görüyo jack'te.. mimikleri çok iyi.

Cennetin Krallığında rol aldığını şimdi öğrendim. Edward Norton ın kendine has bi konuşma tarzı var peltek mi desem bi garip :) yakışıyo ama. bende fight club ve red dragon daki performansını çok beğenirim. italyan işinde tam dayaklıktı vallaha gıcık oldum :LOL: American History X filminide çok merak ediyorum.

_ERHAN_ demiş ki:
Evet işte başarılı oyunculuk diye buna denir. Sanat için vücudunu şekillendirebiliyorlar.

Bunun bir diğer örneğide The Machinist (Makinist) filmindeki mükemmel performansıyla Christian Bale 3 ay da 28 kilo vererek gerçekleştirmiştir. İşte aradaki fark:
christian_bale_150.jpg
01_main.jpg

Saygılar...

Christian Bale i zaten severdim böyle bişey başardığını duyunca hayran kaldım. gerçekten hiç bi aktorun gotu yemez bunu yapmaya :)

phoenix_s_soul demiş ki:
Dövüş klubünde edward norton' dan daha fazla brad pitt'in ortaya cıkmasına sinir olmus biriyim.Bütün filmlerini izlemedim ama o filmlerde de en az böle bi basarı elde ettigine eminim :)

Bence brad pittinde hakkını yeme.Oda gayet iyi bir oyun çıkarmıştır bu filmde.Ama Edward gerçekten mükemmel bi oyuncu.

Ya arkadaşlar bu adamın bide 25.saat diye bir filmimi var benmi yanlış hatırlıyorum?

evet, Norton ın hapse girmeden önceki son gününden başlayarak müthiş bir hikaye anlatır 25.saat. Sonunun yoruma açık bırakılması pek hoşuma gitmemişti. Ya teslim oluyor, ya da bambaşka bir kimlikle bambaşka bir hayat sürüyor, karar sizin...

jenesaispas demiş ki:
evet, Norton ın hapse girmeden önceki son gününden başlayarak müthiş bir hikaye anlatır 25.saat. Sonunun yoruma açık bırakılması pek hoşuma gitmemişti. Ya teslim oluyor, ya da bambaşka bir kimlikle bambaşka bir hayat sürüyor, karar sizin...

Walla adamı takip etmek imkansız.Kılıktan kılığa giriyor.Makinist filminde oynayan cristian bale içinde aynı şey geçerli :D

american history x zaten müthiş bir filmdi. edward norton da tek bir sahne hariç güzel performans sergilemiş.diğer filmlerini de beğenirim en son sihirbazı izlemedim yakın zamanda izlemeye çalışıcam,merak ediyorum.

yauw arkadaşlar matt damonda 15 dakkalık küçük bi rol için 30 kilo vermişdi...izleyen varsa bilir filmin adı; Courage Under Fire.

yanılmıyorsam yarın cnbce'de spike lee'nin 25. saat filmi saat 22:00'da gösterilecek izlemeyenler varsa edward norton'ın oyunculuğu ve filmin alt metnine dikkat etsinler - filmde ayna monoloğu vardır ki beni benden almıştı ilk izlediğimde...25. saat - fight club ve komplo fimlerini bu adamın oyunculuğu açısından tek geçerim...

Geri