Metin Türkcan Ve Setup'ı ??

Erren demiş ki:
Bu mesajdan sonra inandım galiba...

Bir soru daha

HOŞÇAKAL şarkısındaki solodadamı bu filtreler vardımcı oluyor?
Sesin çift gitar sesi gibi çıkmasından bahsediyorum yaha PS-5 benzeri bir harmonizer vs mi kullanıyorsunuz?
bildiğim kadarıyl oktav pedal ı

bende bişey eklemek istiyorum metin abi öncelikle sana bişey dicem yanlış anlama beni ama wah pedalına çok fazla yükleniosun bazen onu biraz azalt bence çünkü aynı şeyi metallicada kirk de yapıo çıldırıyorum wah pedalını bazen abartıosun o bakımdan demek istedim tekrar hg siteye

Hoşgeldin Metin abi bunu söylemeden geçemeyeceğim koçfestteki konser sonunda fırlattığın jim dunlop marka siyah penan bende(AVATARIMDA GÖRÜLDÜÐÜ GİBİ):)konserler dışında asla kullanmadım onu bebek gibi şarjörümün en altkısmında saklıyorum.Bu arada penayı tellerin arasından almak için bana saldıran 2kızı dövdüğüm ve güvenlik görevlisine küfür ettiğim için onlardan çok özür diliyorum buradan içimde kalmıştı:)Gerçekten çok sevindim, bizi aydınlattığına.Yazılarını 4 gözle bekliyoruz.
SAYGILAR.

azuka_lead demiş ki:
vay be metin abi :) güzel bi duygu bu izmir pentagram konser i kulis konuşmalarımız olmuştu sıkılmadan beni dinlediğiniz ve konuştuğunuz için çok tşekkürler sizi dinleyimp morley bad horsie 1 almıştım :) ... iyiki varsınız

Özel mesaj ile iletişime geçtim seninle. Sana verdiğim adresten iletişime geç ekipman çıkaralım :) Gönderdiğin telefonda benim değil...

jms_jms demiş ki:
bende bişey eklemek istiyorum metin abi öncelikle sana bişey dicem yanlış anlama beni ama wah pedalına çok fazla yükleniosun bazen onu biraz azalt bence çünkü aynı şeyi metallicada kirk de yapıo çıldırıyorum wah pedalını bazen abartıosun o bakımdan demek istedim tekrar hg siteye

=) Şu ana kadar ilk kez böyle bir öneri geliyor.Yinede teşekkürler.

metaldelta300 demiş ki:
Hoşgeldin Metin abi bunu söylemeden geçemeyeceğim koçfestteki konser sonunda fırlattığın jim dunlop marka siyah penan bende(AVATARIMDA GÖRÜLDÜÐÜ GİBİ):)konserler dışında asla kullanmadım onu bebek gibi şarjörümün en altkısmında saklıyorum.Bu arada penayı tellerin arasından almak için bana saldıran 2kızı dövdüğüm ve güvenlik görevlisine küfür ettiğim için onlardan çok özür diliyorum buradan içimde kalmıştı:)Gerçekten çok sevindim, bizi aydınlattığına.Yazılarını 4 gözle bekliyoruz.
SAYGILAR.

Karmaşa çıkmış ama pena yüzünden çıktığını tahmin etmemiştim =) Neyse geçmiş üzerinden.İyi bak penama =)

maresal demiş ki:
Foruma hoşgeldiniz.Şebnem Ferah'ın Hoşçakal şarkısındaki solo tonuyla ilgili bir başlık açmıştım çift ses ile ilgili.Burada Hormonizer türü bir cihaza karar vermişti arkadaşlar ancak setupınızda böyle bir cihaz yok.Ben bu tona dd6 nın 2 çıkışını birleştirerek yaklaştım ancak sizin nasıl oluşturduğunuzu çok merak ediorum. Kayıtta/sahnede nasıl oluşturduğunuzu açıklarsanız çok sevinirim.Teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
Başlığın linki: http://www.turkrock.com/ftopic65830.html

Pedal Board ve Amp'nin marifetleri ben sadece tellere pena ile dokunuyorum =) harmonizer PW çıkışlarınlarında bulunmakta ama tam olarak piyasa kullandığınız hermonizer'lardan biraz farklı. Ses filtreleniyor.

Merhabalar Metin Abi. Bundan 3,4 yıl önce atdığın soloları dinleyip gitara başlamama sebep olduğun için teşekkür ediyorum. Şimdide tekrar atdığın soloları dinledikçe beni daha çok gaza getirip çalışmamı sağladığın içinde teşekkür ediyorum :) Sololarındaki o wah la birleşen karanlık melodilerin hastasıyım. İyiki varsın...

-Sormak istediğim bu doğaçlama yeteneği mükemmel teori bilgisinden mi yoksa içindenmi geliyor?
-Bir de kendime fiyatı çok uçuk olmayan (500 dolar falan) sert karakterli bir gitar almak istiyorum. Önerin varmı?

Zaman ayırıp cevaplarsan çok mutlu olurum. İyi çalışmalar abi... iyiki
varsın :)

şunuda belirtiyim sendeki single ın aktif olduğunu ileri sürmüştğm bir arkadaşla baya bi tartışmıştık bu konu üstünde gitarda dimarzio aktif single var dedim durdum ama anlatamadım ve taksim kemancıda ogün abinin album tanıtımı vardı tarkan abi hakan abi bıjen abı ordaydı baya bı konustuk onlarla ama senı bekledık sen gelmedın ogun en cok senınle ekıpman hakkında konusmak ıstıoduk ama gelmedın neyse saglık olsun :D :D bidahaki tanıtımlara inş

Metin abicim slmlar öncelikle:D
Bu seneki kuru çeşme konserinde cıbıl çıktıydın hani en ön sıranın bi arka sırasında bi eleman kaç kere göz göze geldik sen solo atarken bende parmaklar o şekil solo atıodum beraber atar gibi oluyoduk :D hatırladınmı dicem (biraz saçma olcak allah bilir kaç kişi ile göz göze geliosundun)
başarılarının devamını dilerim idolümsün..

RR22 demiş ki:
Metin abicim slmlar öncelikle:D
Bu seneki kuru çeşme konserinde cıbıl çıktıydın hani en ön sıranın bi arka sırasında bi eleman kaç kere göz göze geldik sen solo atarken bende parmaklar o şekil solo atıodum beraber atar gibi oluyoduk :D hatırladınmı dicem (biraz saçma olcak allah bilir kaç kişi ile göz göze geliosundun)
başarılarının devamını dilerim idolümsün..
amma heycan yaptın abi :)

Geri